Prawie-jak-Insimiliony rozdane!

Prestiżowy serwis ekspercki (w dziedzinie: błędy, pomyłki i jak-nie-należy-tego-robić) przyznał nam swoją nagrodę PJI (pi-dżej-aj), czyli złote prawie jak insimiliony. Udało nam się przy tym zdeklasować całą konkurencję.

Co oznacza ta nagroda?

Prawie tak zaspamowani.
Prawie tak nieczytelni.
Prawie tak niepopularni.
Prawie tak zaawansowani technicznie.

Pocieszeniem jest tylko, że... prawie robi wielką różnicę!

http://www.prawie_jak_insimilion.glt.pl/

Jeśli chcieliscie nas zmotywować, to... wam się udało .
uh i co będziemy sobie dalej odbijać piłeczkę w nieskończoność czy w końcu któraś mądrzejsza strona odpuści?
Hmm przychodzicie na nasze podwórko i robicie rózne problemy? Podchodząc do problemu profesjonalnie powinniśmy raz ostrzec, a potem zacząć banować.

A my?

Podchodzimy do sprawy z humorem. Potraktujcie to jako satyrę
no jak dla mnie to z humorem to nic nie ma, jedynie na obu forach przekrzykujecie się która strona jest lepsza nie wiadomo po co, tak się dzieci w podstawówce nie zachowują, i nie mówie tylko o GE żeby nie było...


\\ K**** na jakich obu?! Pokaż mi chociaż jeden nasz post na waszym forum który by się tyczyl całej tej sytuacji. To wy sobie urządzacie do nas wycieczki.
Oress, Oress, Oress

Orish wszedł, za przeproszeniem w g**** (zaczął się wykłócać który portal jest lepszy, wytykał nam błędy, ogólnie bruździł) I teraz nagle, ot tak sobie zaczęli napływać obywatele Insi z jakimiś pretensjami. Coś tu jest nie w porządku. Wszystko było by O.K. gdyby Orish nie zaczął. Takim zachowaniem, pogłębiasz się w tym przysłowiowym "g*****" Podsycając ogień wzajemnej sprzeczki. Zamiast zaczynać kolejną dysputę, można by skwintowac satyrę Ekhta słowami " ha ha ha bardzo śmieszne" po czym uśmiechnąć się i żyć dalej w spokoju i harmonii natury.

To tyle.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ta jakże celną wypowiedzią Ven podsumował wszystko co było tu do powiedzenia.

Wersja skrócona: Przychodząc na nasze forum i krytykując naszą prace, nasze wysiłki i zarzucając nam kłamstwo nie liczcie, że będziemy pozostawać bierni i kłaść uszy po sobie. A jeśli chodzi o wykazywanie się mądrością to macie właśnie szansę bo jak do tej pory za dużo jej nie widzieliśmy.

Temat zamykam bo nic więcej tu do dodania nie ma.
← Gildia Błaznów
Wczytywanie...