[BGI] Problem z dźwiękiem

Zainstalowałem sobie BG1 i wszystko ustawiłem. Zaczynam grać zaczynam grać, filmik ok, muzyka w grze ok, jednak jak już jestem przed karczmą Winthorpa bohater mi nie chce się odezwać (mam włączone, że okrzyki na zawsze). Idę do Imoen słyszę tylko opóźnioną końcówkę tej kwestii : Hej to ja Imoen. Podobnie sprawa wygląda z tekstem Goriona i Strażnika bramy. Wszystkie pozostałe dźwięki działają. Nie mam pojęcia co mam zrobić, HELP
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Czy chodzi Ci o to, że bohater nie wypowiada kwestii dialogowych? Na przykład, że Imoen wypowiada tylko pierwsze zdanie ze swojego dialogu a później się nie odzywa? (Chociaż dialog można przeczytać?) A Ty także możesz wybierać w oknie dialogowym co mówi Twoja postać, ale nie słyszysz by wypowiadała te słowa?

EDIT: Przepraszam bardzo, ale myślałem, że grasz pierwszy raz w BG i nie wiesz, że dialogi nie zostały w całości nagrane. Poza tym nie zrozumiałem zbytnio poprzedniego posta, teraz już wiem o co chodzi.
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to że może to być wina sprzętu - np. karty dźwiękowej lub zainstalowanych sterowników. Innych pomysłów nie mam; z takim problemem spotykam się pierwszy raz.









Nie powiem, że poczułem sie jakbym był idiotą

Chodzi o to, że na przykład nie słychać okrzyków jak się wybiera postać, albo każe jej iść, a jak już są to z opóźnieniem. A co do tego, że zdania Goriona, Imoen czy Elminstera (te początkowe co zawsze wypowiadają w danym miejscu) to ich nie słychać, lub tylko urywek np. zamiast: Hej to ja Imoen - słychać: ...ja Imoen...

Nie chodzi o dialogi, bo tego przecież nigdy nie słychać
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Też mam taki problem. Na jakość karty dźwiękowej narzekać nie mogę, więc może to faktycznie przez sterowniki, a raczej ich brak.
Mam dokładnie to samo problem w tym że u mnie też nie zawsze słychać dźwięk czarów. Trochę mnie to zaniepokoiło ale już się przyzwyczaiłem.
Sterowniki, a potem paczujcie.
Powinno pomóc.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Też miałem ten sam problem. Przyjemność z gry przez to była znikoma... Na szczęście problem jest bardzo łatwy do naprawienia. Ściągnąłem najnowsze sterowniki do karty dźwiękowej i problem zniknął natychmiastowo. Gra jest od razu zupełnie inna


Tonari no Totoro!
← Baldur's Gate
Wczytywanie...