[DA1] Dlc -kod

Witam jako nowy użytkownik

Mam problem z kodami w pudełku. Grę kupiłem przez allegro jakiś czas temu. W środku opakowania były kody na Kamiennego więżnia i zbroje krwawego smoka. gdy je wpisałem wyskoczył błąd. Domyślam się , że są one po terminie, ale no gre kupiłem później więc nie mogłem tego zrobić w czasie podanym przez producenta. Czy jest możliwość, żeby dostać działające kody? Bądź zrobić coś, żeby te zadziałały? Z góry dzięi za informacje.
Odpowiedz
To całkowicie normalne. Musisz poszukać na stronie (bodajże BioWorld) opcji "Reedem key". Wtedy kody zostaną przyjęte pomimo braku ważności.

Mialem tak samo z moją grą.
Odpowiedz
Rzeczywiście. Nie zauważyłem, że dodało możliwość pobrania. Wcześniej mi odrzucało ;/ Ale i tak w sumie to mi nic nie dało Tzn. jeśli chodzi o Shale. Zbroje krwawego mam. Quest shale w ogóle się nie pojawia. Zakupiłem Twierdze Strażnika i ona była w formie jakby patcha - był ekran instalacji jakby i działa normalnie. A jak pobrałem Kamiennego więźnia to było to w formie pliku dazip i użyłem dwóch programów - da updater i da modder i ani po zainstalowaniu przez pierwszy ani przez drugi program nic mi się nie pojawia, żadna wzmianka, na mapie też nic. Mam zamiar kupić jeszcze powrót do Ostragaru, oby z tym nie było problemu.

Ale tak czy siak pytanie moje: CO ZROBIĆ ŻEBY POJAWIŁ SIĘ QUEST SHALE. Dodam, że już mam pewien poziom fabuły za sobą. Kończę quest w Redcliffe.
Odpowiedz
← Dragon Age

Dlc -kod - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...