[Sin City 2: Damulka warta grzechu] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Sin City 2: Damulka warta grzechu"!

Duet Roberta Rodrigueza i Franka Millera, który dowiódł swojego kunsztu przy reżyserowaniu "Sin City – Miasta grzechu", kazał nam czekać na kontynuację prawie dekadę. Dziewięć lat dłużyło się niemiłosiernie – wszystko przez niemal corocznie rozpuszczane plotki o rzekomych pracach nad sequelem. Osobiście dawno temu przestałem wyglądać drugiej części i kolejne teoretycznie elektryzujące wieści przyjmowałem z obojętnością. Gdy w kinach pojawiło się w końcu "Sin City 2: Damulka warta grzechu", stwierdziłem bez zbytnich emocji, że w sumie mógłbym wybrać się na to do kina. Okazja nadarzyła się nader prędko.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Bardzo przyjemna i zachęcająca recenzja Na pewno się wybiorę na film, bo pierwsza część była świetna pod względem klimatycznym (czarno-biały obraz z jaskrawymi kolorami doskonale komponował się z brutalnymi historiami i perfekcyjnym aktorstwem). Do tego w "Sin City 2" gra moja ulubiona aktorka, Eva Green, która na razie zalicza znakomity rok udanymi występami w "300: Początek imperium" oraz "Penny Dreadful". Sama jej obecność stanowi dla mnie dobry powód do obejrzenia.
Odpowiedz
← Artykuły

[Sin City 2: Damulka warta grzechu] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...