Miecz przeznaczenia

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Miecz przeznaczenia"!

Ani Andrzeja Sapkowskiego, ani Geralta z Rivii – jak przypuszczam – nie trzeba nikomu przedstawiać. Wystarczy wspomnieć, że mowa o jednym z najlepszych i najbardziej znanych pisarzy w dziejach polskiego fantasy i jego najsłynniejsze literackie dziecię – cykl utworów o wiedźminie. Niestety, jak to współcześnie bywa, literatura trochę straciła na znaczeniu. Nie mam zamiaru ubolewać nad poziomem czytelnictwa czy też analizować problemów rynku wydawniczego w Polsce. Zdaję sobie sprawę z tego, że wielu fanów gry opartej na motywach utworów łódzkiego pisarza nie czytało pierwowzoru i nie ma zamiaru tego zmienić, a jednak postanowiłam przypomnieć wszystkim, dlaczego Andrzej Sapkowski jest jednym z nielicznych utrzymujących się jedynie z pisarstwa autorów fantasy w Polsce.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Mnie tam "Pani Jeziora" właśnie najbardziej rozczarowała, miałam inną wizję
Odpowiedz
Humor Sapkowskiego mi bardzo podszedł, a Geralt to Geralt. Nie da się go nie lubić. Dla mnie absolutny top jeśli chodzi o rodzimy rynek fantasy.
Odpowiedz
Top, fakt. Jednak przegiął. Zamarzył mu się laur "prawdziwego" literata, którym już był, jest i będzie. Dla jasności.
Odpowiedz
← Artykuły

Miecz przeznaczenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...