Fgameland
Oficjalna strona projektu http://fgameland.com


Fgameland.com (Role Play) to nowa odsłona projektu fgaming o zdecydowanych strukturach i celach. Projekt oferuje jakościową rozgrywkę, na dobrym poziomie w nietypowym miejscu jakim jest San Fierro. Na serwerze Fgameland, kreując swoją postać indywidualną możesz zostać tym, kim tylko sobie zaplanujesz i zechcesz. Zostań lokalnym przedsiębiorcą, biznesmenem i otwórz własną działalność biznesową, bądź zostań przestępcą i stwórz organizacje przestępczą. Zakup własny dom lub mieszkanie i wymarzony samochód. Wspinaj się na szczyt zaplanowanej przez Ciebie kariery bądź zostań czarnym charakterem czerpiącym przyjemność z nielegalnych interesów. Możesz wykreować dowolny charakter - na wszystkie wymienione predyspozycje, pozwoli Wam ten projekt. Przełam zbędne ograniczenia i stereotypy. Twoja przyszłość w świecie rozgrywki Role Play.


Dlaczego Fgameland.com jednoczy społeczność graczy?

Projekt Fgameland.com jest szeroko pojętą platformą rozrywkową skierowaną do społeczności graczy. Celem serwisu oraz platformy Fgameland jest udostępnianie członkom społeczności, usług z zakresu rozgrywki online wraz ze wszystkimi zarejestrowanymi osobami. Aktualnie najważniejszą, ciągle rozwijana strukturą jest sposób rozgrywki typu Role Play, przy korzystaniu z najlepszego rozwiązania jakim jest GTA San Andreas Multiplayer. Projekt tworzy serwer oparty o zasady rozgrywki Role Play na którym każdy z graczy uczestniczący w grze odgrywa ustaloną przez siebie postać odpowiednio ją rozwijając i wchodząc w interakcję z pozostałymi osobami.


Korzystając z możliwości, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na łamach naszego projektu. Do wygrania między innymi gra Battlefield 4 na PC.


Aktualne spojrzenie na Role Play
Funkcjonowanie rozgrywki zgodnej z zasadami Role Play na przestrzeni kilku lat przyniosło ze sobą wiele nowości oraz innowacji. Powstałe projekty oferowały nienaganną grę na platformie SA-MP oraz MTA. Kilka z nich przetrwało, trwają do dnia dzisiejszego. Jednakże niezliczona liczba zakończyła swój kruchy żywot przez rozmaite powody, które zmuszały ich właścicieli do zakończenia działania na rzecz sceny Role Play. Najczęstszymi przyczynami był niewystarczający zasób funduszy, niereformowalne jednostki graczy, ataki hakerskie, kłótnie w ekipie destabilizujące pieczę nad serwerem. Aktualnie społeczność zwolenników rozgrywki na filarach GTA San Andreas powoli maleje, ponieważ popadła w monotonię i brak skonkretyzowanych działań sprzyjających kwestiom rozwojowym. Pora to zmienić, wyznaczyć nowy kierunek rozgrywce.

https://www.youtube.co...?v=GY8_fJs6eqc

Niezależność i zdecydowane działania są priorytetem. Działania z przeszłości nie obyły się od donośnego echa związanego z gorącymi tematami i dysputami, często o charakterze rewolucyjnym. Przez okres przerwy postanowiliśmy się cofnąć tylko dlatego, aby nabrać rozpędu i dokonać zmian niezależnie od wszystkich czynników. Tworząc projekt na doświadczeniach z przeszłości z zakresu kreowania rozgrywki dla graczy postanowiliśmy dokonać przełomu. Zdecydowanych kroków pozwalających na pozyskanie stosownych rezultatów.San Fierro jako istota projektu - Miasto to jest bardzo funkcjonalne oraz różnorodnie. Oczywiście jest tak dlatego, ponieważ to jedna wielka metropolia. Czy nie znudziło was monotonne Los Santos? Czołowe projekty jak i ich mniejsi partnerzy są zlokalizowane w tym miejscu. Okej, rozumiemy - ważny jest klimat. No dobrze, tylko czy ten klimat nie może być jeszcze bardziej odzwierciedlony w miejscu całkowicie odmiennym, gdzie gracz nie jest tak dobrze zapoznany z lokalizacją, czyli z wielką urbanizacją i metropolią, w której się znajduje. Dla znacznej większości graczy, miasto San Fierro jest miastem nieciekawym, a wręcz można śmiało stwierdzić nudnym, w którym funkcjonowanie rozgrywki nie ma racji bytu. Zapewne myślicie, iż takowe miasto jest największym, jakie oferuje rozgrywka? Jest to najmniejsze miasto w stanie San Andreas... Mimo tego zobaczcie, zajrzyjcie w szczegóły tegoż charakterystycznego, jakże pięknego i oryginalnego miejsca.

Przecież właśnie to daje jeszcze bardziej znaczący klimat rozgrywce. Te charakterystycznie miejsca, centrum gdzie toczy się zwyczajne, miejskie życie większości obywateli, tereny zajęte przez organizacje przestępcze, mafie i nie tylko, gdzie zwyczajny mieszkaniec boi się przebywać dłuższy czas ze względu na odmienne zachowania i liczne przestępstwa kreowane przez tamtejszą ludność. Chinatown - przecież to poezja rozgrywki. Wzmożona działalność i profilaktyka służb porządkowych przeciwko takim grupom, przyjmowanie określonych funkcji. Przecież to jest sensem rozgrywki, prawda? No właśnie. Bądźmy oryginalni, przekonajmy zainteresowaną społeczność do zapoczątkowania nowego, ciekawszego i lepszego jakościowo i klimatycznie miejsca jakim jest samo w sobie San Fierro!
Odpowiedz
← Ogólnie

Fgameland - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...