[BGII] Podczas wczytywania lokacji gra się zawiesza

Mam poważny problem z BG2.
Do tej pory grałem sobie bez najmniejszego problemu aż do dzisiaj, kiedy to musiałem iść do Gaju Druidów (po raz pierwszy). Podczas wczytywania tej lokacji, słychać w tle dźwięk błędu w WinXP i nic się nie dzieje. Musze wyłączać grę ctrl-alt-del. Może ktoś pomóc ? Zainstalowałem patch ale nic nie pomogło.
Odpowiedz
Re instal gry. A jak nie to systemu.
Przykro mi.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Ja jak miałem zjechaną płytę to coś podobnego mi wyskakiwało, ale jeśli ty masz na fulla zainstalowaną grę to nie wiem o co chodzi.
Odpowiedz
Format komputera, skoro to błąd Windowsa (oczywiście wcześniej spróbuj reinstalować gre). Nie wyskakuje żadne okienko o błędzie??

Odpowiedz
witam, sory za odswiezenie tematu ale mam podobny problem. gralem sobie normalnie ale nagle podczas odpoczynku wywala do windowsa z dzwiekiem bledu i trzeba gre zamknac bo nie odpowiada. tak samo jest przy wczytywaniu obszarow (ale juz nie np sklepow) da sie to jakos naprawic ?? gram na xp. do tej pory wszystko działało
jak powinno. pelna instalacja, gra spatchowana. reinstalacja nie pomogla.

tresc błędu:
szAppName : BGMain.exe szAppVer : 2.0.0.2 szModName : hungapp
szModVer : 0.0.0.0 offset : 00000000
Odpowiedz
Masz wersję z Sagi czy jakąś inną? Spatchowana tzn w jakiej wersji?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
patch ten zwykly poprawiajacy bledy w pl wersji gry. fixPack tez nic nie dal. zwykła dwójka bez tronu bhala i BG1.
Odpowiedz
te pliki zostają dołaczone do raportu o błedzie: Temp\WERe590.dir00\BGMain.exe.mdmp
Temp\WERe590.dir00\appcompat.txt zacząłem grac drugi raz i wszystko było ok dopoki nie chciałem druzyna wyjsc z miasta do Targowa lub zamku d'arnise. i znowu wychodzi z gry przy wczytywaniu. A w mieście poki co mozna normalnie grac.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Podczas wczytywania lokacji gra się zawiesza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...