[NWN2] Fajne przedmiotki

błękitny kamień najtrudniej zdobyć

a co do tego kanarkowego diamentu to ten miecz zadaje takie obrażenia jak "Ostrze Shandry"?
Odpowiedz
daje plus 1k6 od elektrycznosci z tego co pamiętam....Błękitnych diamantów jest niesety baardzo mało...ale na 2 bronie +5 i zbroję +5 starcza;)
Odpowiedz
W zasadzie robienie broni w tej grze jest średnim pomysłem, bo "artefakty" typu Święty Mściciel są znacznie potężniejsze niż jakikolwiek miecz wykuty własnoręcznie!(Broni nie np. amuletów, pasów itd.!)
Odpowiedz
eee Święty Mściciel w NWN2? no ja tam nie znalazłem w grze równie dobrego miecza co sam sobie wykułem..adamantowy miecz +5 i plus 1k6 od ognia...tylko ostrze było lepsze w sumie...
Odpowiedz
Są znacznie lepsze miecze - Taki jak ty podałeś + 12 odporność na zaklęcia! Nie lepszy...?!
Odpowiedz
a katana taka jest? a tak an serio to gdzie jest taki meiczyk?nie znalazłem osobiście...
Odpowiedz
"Katana Władcy Mumii"... poszukaj - co będę spojlerował.
Odpowiedz
No i pogrzebałem trochę w NWN2(podstawka) i jedyne co znalazłem to szelmowskie ostrze ale ono miało +3 ,broni + 5 nie widziałem ani pasu +8 do siły...poza tym wykuć mieczyk jestem w stanie naprawdę w miare szybko w grze ok 2 aktu gdzie nie ma jeszcze zbyt dobrych broni..więc przechodząc do meritum chyba warto się czasem jednak pobawić w tworzenie własnej broni zwlaszcza że wyglad tej broni i pancerza nadajesz samemu a to chyba duży plus dla estetów;)
Odpowiedz
Tiaa... moze troszkę odgrzewam temat, ale na całe zacząłem się bawić w tworzenie przedmiotów (w moich oczach nwn 2 urosło dwukrotnie ) i dręczy mnie jeden problem. Czy z drewna shederran(?) można wykuć (wystrugać? ) włócznię, czy tylko łuki?
Odpowiedz
A mnie dręczą bronie jak rapiery, ciekawe jaka wyjdzie mieszanka z diamentu błękitnego, promiennej esencji mocy
i promiennej esencji powietrza.
Wykonanie 1 forma rapiera oraz sztaba mirthalu, ew srebro alchemiczne. Procedura znana, tak mnie mąci, że chyba siądę i sprawdzę to
Odpowiedz
Adamantu bym użył. Większość broni zrobionych z tego metalu ma ciekawszy wygląd.
Odpowiedz
Powodem dla którego lepiej wykonać broń z adamantu jest nie tylko wygląd, bo adamant jest wytrzymalszy,a co za tym idzie broń jest lepsza:P
Odpowiedz
Ja zrobiłem sobie z Alchemicznego Srebra rapier Khelgarem. Później Sandem zaklnąłem go do +5 od razu takim rapierem robiłem zadymy swoim szermierzem dorzuciłem jeszcze efekt ostrość zwiększa TK. I co wy na taką broń?
Odpowiedz
poszedł bym jednak w adamat bo dodaje nam 2 obrażenia magiczne a czasem się przydają..
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Fajne przedmiotki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...