[The Banner Saga] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "The Banner Saga"!

"The Banner Saga" to kolejny tytuł odwołujący się do klimatów nordyckich. Wcześniej mieliśmy okazję zagrać w piątą część "The Elder Scrolls", "Skyrim", szczodrze czerpiącą inspirację z mitologii skandynawskich, a żeby daleko nie szukać, i wśród obecnie emitowanych seriali znajdziemy produkcję popularyzującą tę tematykę – "Wikingów" stacji History. ... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Kiedy skończyłem grać poczułem straszne rozczarowanie, bowiem fabularnie gra kończy się mniej więcej w połowie, dopiero później dowiedziałem się, że w planach jest cała trylogia. Ogólnie to bardzo fajny, klimatyczny i trochę dołujący RPG. Oprócz długości gry doczepił bym się jeszcze tylko do walk a właściwie do strasznej powtarzalności. Walczymy z dwoma rodzajami przeciwników: ludźmi albo tymi całymi dredgami, i w każdej tej grupie różnorodność kolejnych walk jest minimalna. Porównując to do innej kickstarterowej produkcji która wyszła w podobnym czasie czyli do Shadowruna w którym chyba każda walka wyglądała zupełnie inaczej wypada to kiepsko.
Odpowiedz
← Artykuły

[The Banner Saga] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...