Ścieżka dźwiękowa z nowego Wiedźmina


Czy Wy również uważacie, że klimat gry buduje w dużej mierze zawarta w niej ścieżka dźwiękowa? Myślę, że ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić, tym bardziej jeśli chodzi o produkcje studia CD Projekt RED. Dla wszystkich, którzy są żądni kolejnych informacji o najnowszym Wiedźminie, mam bardzo dobrą wiadomość. Już dziś możemy usłyszeć próbkę muzyki, która pojawi się w produkcji.

wiedźmin 3: dziki gon

Na profilu Marcina Przybyłowicza (kompozytora pracującego nad ścieżką dźwiękową "Wiedźmin 3: Dziki Gon") w serwisie SoundClound pojawiło się trochę muzyki z gry. Posłuchać jej można w tym miejscu.

Co ciekawe, do zespołu osób pracujących nad nową częścią przygód Geralta dołączył również Mikołaj Stroiński, który jest odpowiedzialny za to, co słyszeliśmy chociażby w "Dark Souls II". Jego utwory również znajdują się w serwisie SoundClound – konkretnie to tutaj.

I jak wrażenia po wysłuchaniu? Przypominam, że produkcja ukaże się już 24 lutego 2015 roku.

Odpowiedz
Ja rozumiem że motyw przewodni itp ale... wszystkie te kawałki są niemal identyczne. Słabo, zresztą muzyka poszła w kierunku prezentowanym przez 2jke, a mi zdecydowanie bardziej odpowiadał ten z jedynki.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Muzyka w jedynce była dobra, klimatyczna, wpadająca w ucho no ale tyle. Myślę że to co pokazali zawiera to co jedynka + kopie dupę.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Nowości

Ścieżka dźwiękowa z nowego Wiedźmina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...