outpost2

Postacie z oryginału a z enhanced edition

Właśnie wpadł mi do głowy takowy problem czy da radę przenieść postać ze starszej wersji gry, dokładniej chodzi o pierwszą, do tej rozwiniętej, która dostałem właśnie na tableta?
Odpowiedz
Wiem to dobrze ale problem polega na tym, że jeśli chcesz użyć postaci ze starszej wersji gry to takowa się wywala i trzeba restartować aplikacje. Teraz pytanie czy to wina tego, że wersje się nie zgadzają czy może chodzi o to, że android w jakiś inny sposób to zapisuje.
Odpowiedz
Możesz bez problemu przenosić postać między wszystkimi platformami na których masz BG:EE, to znaczy, bez problemu przeniesiesz to co ugrałeś na kompie na swój tablet. Nie ma jednak szans na przeniesienie postaci z BG do BG:EE. Wersje są inne i nie ma siły, żeby się nie wysypało
Odpowiedz
Zauważyłem właśnie. W sumie mam wrażenie, że jak gra się kapłanem Talosa, w kolczudze, to błyskawice wręcz kochają uderzać w twoją postać. W sumie musiałem zainstalować grę na komputerze, bo Imoen utknęła mi w ścianie w ruinach Firewine a na tablecie nie potrafię używać linii komend.
Odpowiedz
Miałem podobny problem, do tego stopnie nie dawał mi spokoju że dałem sobie spokój z tą grą.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Postacie z oryginału a z enhanced edition - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...