[BGII] Minsc i Aerie

Nie widziałem nigdzie takiego tematu. Może jestem ślepy, a może go po prostu nie ma...
Otóż mając w drużynie Minsca i Aerie w pewnym momencie Minsc pyta się Aerie, czy zostanie jego wiedźmą.
Chodzi mi tutaj o konsekwencje podjętej decyzji(jako Aerie zgadzamy się albo nie). Grając wcześniej, zgodziłem się, ale wyrzuciłem Minsca. Teraz jednak chcę go mieć w drużynie, i chciałbym wiedzieć, co mnie będzie czekać po pozytywnej odpowiedzi Aerie.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
To chyba nie zmienia zbytnio gry, wydaje mi się że po prostu polepszą się relacje między Aerie a Minscem. Jak ta zginie to się pewnie wścieknie czy coś. U mnie też była jego wiedźmą ale nie zauważyłem zmiany.
Jeśli Aerie jest ciężko ranna Minsc leci ją bronić, jeśli zginie wpada w berserka. Poza tym jeśli ma się też Jana Jansena w drużynie to, Minsc i Boo poproszą Aerie o pomoc, ale o tym szaaa
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Ja też się zgodziłem i nie wyszło mi to na dobre, bo Minsc zamiast wykończyć Lisza atakował Ifryta, który walczył z Aerie. A no i jeszcze wkurzające teksty typu:
"Muszę bronić mojej czarownicy!"
Woła to tak często, że wkurza mnie to tak jak: "Przed wyruszeniem..."

Zgadza się, jak Arie ginie, Minsc dostaje berserka i robi rozpierduchę
I czasami mi się to podoba, a czasami nie. Kiedyś była wyrównana walka, Arie zginęła i Minsc się "berserkował" i rozwalił w pojedynkę prawie wszystkich przeciwników Także to nie jest takie złe.

← Baldur's Gate
Wczytywanie...