[FT] Charyzma w FT niepotrzebna?

A ja teraz przechodze FT. Juz przy 16 misji jestem. Co mnie zdziwilo w tej grze przydaje sie charyzma! Duzo szybciej mozna dostac ladny ekwipunek i lepszych rekrutow. AAA, i na 14 poziomie jest zajebisty profit o nazwie Laska BoskaDivine Intervention, ktory daje profity co dwa poziomy, dzieki czemu mozna zrobic naprawde zajebista postac.
Odpowiedz
Racja charyzma w FT jest bardzo potrzzebna , bo w sklepach tansze cenki sa oraz lepszy osprzet i rekruci . Np z postacia co niema praktycznie charyzmy niemozna brac psow albo mozna miec tylko 1dnego robota ( i to z denia cienkiego ) Gre pshelzlem tak jak kazdego fallouta to wiem
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
Zamiast się zajmować jakimiś pytaniami typu czy to się przyda, to może lepiej zajmijcie się pytaniami typu co się nie przyda? Hę? Zdaje mi się że byłby to obszerniejszy temat i bardziej mógłby pomóc graczom czytającym te posty
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Nie tylko ze względu na divine favour się przydaje - daje również super perka Leader: +1AG, +5AC, +10 do rzutów dla wszystkich kompanów w okolicy (nie dla siebie) - co jeśli dodamy fakt, że sporo kompanów ma nieparzystą zręczność daje bardziej niż wymierne korzyści

Poza tym wpływ na Barter - nie wiem jak bym sobie poradził bez bartera, skoro na końcu prawie całą kasę wydałem na pancerze wspomagane. Boję się, że bez niego ostatnie 3-4 misje byłyby o wiele trudniejsze.
Odpowiedz
← Fallout

Charyzma w FT niepotrzebna? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...