NNSO

Temat ten ma dwie funkcje.
Zawarte są w nim pokrótce informacje dotyczące NNSO, oraz można w nim prowadzić luźniejsze rozmowy.

Zasady NNSO.

NNSO jest swego rodzaju luźniejszą sesją rpg, gdzie każdy jest zarazem graczem co i mistrzem gry.
Zazwyczaj odpisujemy tak, by w naszej odpowiedzi zawrzeć "losy" każdej z aktywnych postaci.
Staramy się trzymać ustalonego porządku odpowiedzi. Czyli gracz x potem y potem z, potem znowu x, y, z. Jeśli któryś z graczy z jakiegoś powodu dłużej nie odpisuje, pomijamy go w kolejce.
Dobrze by było gdy każdy odpisał przynajmniej raz na dwa dni. Jeśli po tych dwóch dniach nie pojawi się odpowiedź danego gracza, pomijamy go w kolejce. Pamiętajmy że im częściej będziemy odpowiadać, tym akcja naszej przygody szybciej będzie się posuwać naprzód.
Dla objaśnienia mechanizmu kilka pierwszych postów napiszemy naprzemiennie z Vl'em.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
W prologu poza wkomponowaniem się w specyficzny styl NNSO warto jak najlepiej przedstawić swoją postać, byśmy wiedzieli jak nią "sterować". Nie chodzi nam o historię postaci itp. bo to przecież może być element fabularny, który gracz zechce (lub nie) ujawnić w czasie odpowiednim (lub mniej odpowiednim ;]). Chodzi tu bardziej o cechy charakteru, czy jest to postać radosna, cicha, gadatliwa, lubi pić czy jakieś inne używki, czego nie lubi, czy jest bitna, tchórzliwa, charyzmatyczna, odpychająca i tak dalej i tym podobne.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Nadać pewien kierunek, który razem będziemy podążać. Przez to nasza postać może się wykształcić w nieoczekiwanym kierunku. Jak w prawdziwym życiu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Po następnym poście Vena już się biorę do roboty, na serio .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dobrze. Czekamy zatem ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Miałem dłuższy i lepszy post, lecz podczas dokańczania go, coś mi wykorkowało i trzeba było pisać od nowa.
W dodatku przepraszam za to, że nic w moim poście nie robiliscie prawie, ale trudno mi było wejść do karczmy czy coś, poza tym jeszcze nie dokońca wyczytałem jakie są wasze postacie . Będzie lepiej .

[Dodano po 4 dniach]

Uff, troche wstrzymałem maszynę, wiecie, sprawy gonią i sie zapomina .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Spokojnie, po prostu trzeba się zżyć z postaciami i będzie elegancko ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
No, dokładnie . Jak coś to mnie nie będzie od czwartku do powiedzmy poniedziałku.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← NNSO

NNSO - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...