JR_N7

Przeglądałem działy GEXE i dotarło do mnie, że tak naprawdę nikomu nic o sobie nie powiedziałem, a przecież debiut już mam za sobą (zapowiedź Mass Effect 4). Pytajcie więc o co tylko chcecie. Postaram się odpowiedzieć
Odpowiedz
1. Jaka jest Twoja ulubiona zupa? Podaj uzasadnienie.
2. W jaki system RPG grywasz najczęściej?
3. Jaki sport uprawiasz, jakie lubisz oglądać?
Odpowiedz
1. Ulubiona zupa? Hmm... Zup nie jadam, ale, skoro muszę odpowiedzieć, to wybiorę grochówkę. Po prostu smakuje najlepiej i ma to "coś"
2. Pewnie zaraz użytkownicy GEXE będą chcieli spalić mnie na stosie, ale muszę przyznać, że w systemy RPG nie grywam Miałem malutką styczność z Warhammerem, co zaowocowało dalszą sympatią do gier komputerowych osadzonych w tym uniwersum.
3. Najwięcej gram w koszykówkę, oglądam NBA i można powiedzieć, że jestem fanem tego sportu (jeśli chodzi o ekipę, to Detroit Pistons) Grywam też w piłkę nożną (ulubiony klub: Chelsea Londyn) i futbol amerykański (Baltimore Ravens).
Odpowiedz
Nie spalą po młotku ...
4.Jakie gry preferujesz (hack&slash, cRPG ,,kosmiczne", czy coś jeszcze innego)?
x2-0.3475238945703. Czy zaspamisz mi pytankiem w moim temacie?
124. Zamierzasz kiedyś grać w Wilkołaka (naszą grę forumową opartą na mafii)?
8. Co sądzisz o MMRPGach?
666. Jakiego wyznania religijnego, jeśli w ogóle jesteś?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
4. Nick wskazuje na to, że lubię Mass Effecta Ogólnie jedną z moich pasji jest astronomia i to właśnie te "kosmiczne" zajmują u mnie pierwsze miejsce, ale wychowywałem się na grach z Pegasusa i do dziś lubię porządną rozwałkę. Sporo szpilałem też w GTA III, VC i SA.
x2-0.3475238945703 - Czemu nie?
124 - Jeśli znajdę odrobinę czasu to może się skuszę
8. - MMORPGi to fajna sprawa, ale często (i gęsto) gry oparte na modelu F2P to tak naprawdę P2W i bez inwestowania dodatkowych środków nie można sobie za wiele pograć
666 - wyznanie religijne to sprawa prywatna, w związku z czym na to pytanie nie udzielę odpowiedzi
Odpowiedz
Który Mass Effect był twoim ulubinym?
I którą z ,,nieludzkich" ras najbardziej lubisz?

[Dodano po 8 minutach]

I jeszcze:
Jakiej płci Szeparda lubiłeś najbardziej?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ulubiony Mass Effect to chyba "dwójka", bo momentami stwarzała namiastkę epickości (zawsze powtarzam, że w grach nie ma epickich momentów, są tylko powodujące szybsze bicie serca) i nawet ładnie wyglądała. Trójka też może być.
Z nieludzkich ras chyba najbardziej lubię quarian, bo to z nich wywodziła się Tali. No i mieli niezłe zdobycze technologiczne.
Zdecydowanie preferuję Sheparda płci męskiej. Nigdy nie lubiłem grać kobietami.
Odpowiedz
Trzy książki, które najbardziej zapadły ci w pamięć . Oczywiście uzasadnij

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Na pierwszym miejscu obsadziłbym "Cmętarz zwieżąt" S. Kinga, głównie za piekielnie ponury klimat i świetne przedstawienie nowoangielskiej wsi. No i zakończenie... Zapada w pamięć
Dalej chyba wymienię nie tyle książkę, co zbiór opowiadań Joe Hilla (syna Kinga) "Upiory XX wieku". Niedługo powinien na łamach GEXE ukazać się mój felieton dot. i Hilla, i Kinga, gdzie wszystko ładnie opiszę, ale tutaj powiem, że głównym powodem utrwalenia tego zbioru jest jego różnorodność i wszechstronność Hilla.
Trzecie miejsce? Kandydatów jest tak wielu, że nawet nie jestem w stanie ich wszystkich wymienić. Ograniczę się więc tylko do dwóch pierwszych miejsc
Odpowiedz

Cytat

Ulubiony Mass Effect to chyba "dwójka"

To piona, ja też tego najbardziej lubię .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Użytkownicy

JR_N7 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...