Ksiazki fantastyczne motywy walki dobra ze złem

Witam mam do napisania prace maturalna ktorej temat brzmi motywy walki dobra ze zlem w literaturze fantasy.
Chcialbym wiedziec czy ktoś czytal moze "Zgube elfów" Andrea'e Norton oraz "Najstarszego" Christphera Paoliniego i mógl mi przedstawic nieco te motywy w tych ksiazkach. Ewentualnie mniej wiecej strescic ksiazki z wyszczegolnionymi motywami walki dobra ze złem .
Odpowiedz
Nie prościej po prostu przeczytać te pozycje? Obie miałam w swych łapach, oczy do tej pory mam, pazury też nie powypadały, więc ręczę, że lepiej wyjdziesz na zaznajomieniu się z lekturą niż streszczeniem. Tym bardziej, iż ktoś w swej złośliwości mógłby zafałszować obraz.
Odpowiedz
Od siebie mogę tylko dodać, że bardzo wdzięczny temat. Ja wybrałem, porównanie kreacji świata w sf a typical fantasy wykazując ich różnice i podobieństwa. Co do czytania zgadzam się z przedmówcą.
Odpowiedz
A jeżeli już całkowicie emanujesz lenistwem, to najlepsze streszczenie "Najstarszego" Christphera Paoliniego znajdziesz w kolejnej księdze czyli "Brisingr" tegoż samego autora. Tak to sobie młody Paolini wymyślił. Chociaż bynajmniej do matury pewnie.
Odpowiedz
Wszystko fajnie jezeli chodzi o "nasjtarszego" , ale nie moge znalezc w zadnej bibliotece ksiązki "Zguba Elfów" wiec dlatego pytam czy ktos moze widzial w sieci chociaz streszczenie tej powiesci.
Odpowiedz
Podałeś do literatury podmiotu książkę, której nawet nie przeczytałeś? Seems legit.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Literatura

Ksiazki fantastyczne motywy walki dobra ze złem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...