Ksiazki fantastyczne motywy walki dobra ze złem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Podałeś do literatury podmiotu książkę, której nawet nie przeczytałeś? Seems legit.
Gość_Dawid*,
Wszystko fajnie jezeli chodzi o "nasjtarszego" , ale nie moge znalezc w zadnej bibliotece ksiązki "Zguba Elfów" wiec dlatego pytam czy ktos moze widzial w sieci chociaz streszczenie tej powiesci.
Wolvertino,
A jeżeli już całkowicie emanujesz lenistwem, to najlepsze streszczenie "Najstarszego" Christphera Paoliniego znajdziesz w kolejnej księdze czyli "Brisingr" tegoż samego autora. Tak to sobie młody Paolini wymyślił. Chociaż bynajmniej do matury pewnie.
Niblla,
Od siebie mogę tylko dodać, że bardzo wdzięczny temat. Ja wybrałem, porównanie kreacji świata w sf a typical fantasy wykazując ich różnice i podobieństwa. Co do czytania zgadzam się z przedmówcą.
Noire Panthere,
Nie prościej po prostu przeczytać te pozycje? Obie miałam w swych łapach, oczy do tej pory mam, pazury też nie powypadały, więc ręczę, że lepiej wyjdziesz na zaznajomieniu się z lekturą niż streszczeniem. Tym bardziej, iż ktoś w swej złośliwości mógłby zafałszować obraz.
Gość_Dawid*,
Witam mam do napisania prace maturalna ktorej temat brzmi motywy walki dobra ze zlem w literaturze fantasy.
Chcialbym wiedziec czy ktoś czytal moze "Zgube elfów" Andrea'e Norton oraz "Najstarszego" Christphera Paoliniego i mógl mi przedstawic nieco te motywy w tych ksiazkach. Ewentualnie mniej wiecej strescic ksiazki z wyszczegolnionymi motywami walki dobra ze złem .
Wczytywanie...