[ME3] Widzieliście ducha w ME3?

Jakiś czas temu natknąłem się na taki oto filmik. Cała sytuacja ma miejsce, gdy poświęcamy Ashley podczas gry w ME1. Dlatego Kaidan obrywa w trzeciej części, podczas starcia z doktor Ewą. Nie wiem czy to fakt czy fake, zawsze podczas grania poświęcałem Kaidana, a nie Ashley. Z tego powodu pytam, jak myślicie, coś jest na rzeczy czy całkowicie zmyślili ducha tej kobiety?

Enjoy - http://www.youtube.co...?v=B6z0jkZ0_8E
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne." Prokop
-> Lux Perpetua
"(...) stwierdzono wręcz niepoczytalną skłonność do okrucieństwa, agresji, gwałtownych wybuchów gniewu a także wybujały temperament." Stregobor
"u każdej baby można stwierdzić coś takiego." Geralt
-> Ostatnie życzenie
Odpowiedz
To jest model postaci, wstawiony tam pewnie na zaś, gdyby do szpitala była wieziona Ashley, nie Kaidan. To raczej nie easter-egg a przeoczenie twórców



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kolejna zagadka rozwiązana Szerloku
Zresztą, czemu miała by mieć taką poobijaną michę? Z tego co wiem została zdezintegrowana xD
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Mass Effect

Widzieliście ducha w ME3? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...