[DA1] Save przed Orzammarem

To mój pierwszy post wiec tez trzeba sie jakoś przywitac. Tak wiec Cześć !


Mam taką pilna sprawę, potrzebuje save do gry, odrazu przed misjami w Orzammarze. Otóż zrobiłem sobie formata, oczywiście zapomniałem zgrać save'y z gry, a od początku nie chce mi się tego przechodzić. Gre juz trochę przeszedłem, ukończyłem już pomoc w Redcliffe, Kręgu Maginów i u Dalijskich elfów. Został mi tylko Orzammar, z tego co pamiętałem zostawiłem ją na końcu bo gdy grałem pierwszy raz najbardziej mi się podobała. Rownie dobrze by bylo gdyby cześć misji pobocznych była też zaliczona, bo trochę również przy nich tez robiłem. Napewno zrobiłem wszystkie w Fereldenie, u Elfów i parę w denerim(głównie zależy mi na jakieś tam zbroi ze smoczych łusek, bo za 3 razem dawał dobra zbroje płytowa z tego co pamiętam) bo trochę nie chciało mi się tam biegać. Wolałem poczekać Az pojadę tam z Arlem i sobie wszystko ogarnąłbym dopiero wtedy.

Jeżeli to ma jakieś znaczenię grałem na kilku dlc.

- BRS czy jakoś tak( nie wiem jak to się nazywało, chodzi o ten Sczyt pazura gdzie szarzy strażnicy mieli tam swoja bazę)
_ Powrót do Ostagaru
- Ten DLCek z Golemem, co go budzilismy i mielismy go teamie. Shale sie zwal chyba.
- i dodatek Przebudzenie którego jeszcze nie ruszyłem
- Ten dodatek co mamy ta zbroje z logiem smoka na napiersniku.
Reszty zbyt bardzo nie pamiętam a jeszcze nie instalowałem od nowa gry by sobie przypomniec. Ale to chyba wszystkie ktore miałem

Najlepiej by bylo aby to byl wojownik(czlowiek) z mieczem + tarcza (ew cos innego najwyzej pokombinuje cos z kodami na zmiane klasy czy coś. A jak nie to bede grac tym co dostane)
Odpowiedz
← Dragon Age

Save przed Orzammarem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...