Zapowiedziano "Risen 3: Titan Lords"


Czule pożegnajcie się z pirackimi klimatami, bo w kolejnej części raczej ich nie uświadczycie. "Risen 3" ma być kompletnie inną produkcją, tak przynajmniej twierdzi niemiecki magazyn "PC Games", który ujawnił, że prace nad tytułem idą pełną parą.

risen 3

...i bardzo dobrze!

risen 3, titan lordsrisen 3, titan lordsrisen 3, titan lords

Okey, póki co wiadomo niewiele ponad to. Gra opierać się będzie na otwartym świecie i typowo średniowiecznym zabarwieniu, co ma być olbrzymią odskocznią od korsarskich klimatów, które uświadczyliśmy o drugiej części. No i w sumie miło, bo Niemcy ewidentnie nie czuli tego pirackiego bluesa tudzież nie mieli głowy do porządnego rumu. Powrót do atmosfery znanej z "Gothica" raczej wielu przyjmie z otwartymi ramionami, a nie z olbrzymim rozczarowaniem.

risen 3, titan lordsrisen 3, titan lords

Więcej informacji zostanie ujawnionych za klika godzin, gdy subskrybenci czasopisma otrzymają swoje cyfrowe wydania. Trzymamy rękę na pulsie.

Odpowiedz
Oho.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A więc to jest ten mroczny cRPG, który zapowiadano w grudniu... Jako fan Gothic'a czekam z niecierpliwością na więcej informacji .
Odpowiedz
Miło Muszę w końcu wymienić komputer, już jedynka działała jak gdyby chciała, a nie mogła... a tu takie niespodzianki.
Odpowiedz
O, mi się wydawało, że akurat pirackie klimaty w "Mrocznych wodach" zostały przyjęte całkiem ciepło. Szkoda, że nie wrócimy do nich ponownie i myślę, że nie tylko ja tak uważam. Ale przyznam, że gdybym miał wybierać powrót do korzeni czy pirackie klimaty, wybrałbym powrót do korzeni. No tylko, żeby to naprawdę była mroczna, klimatyczna gra w stylu "Gothica", bo pierwszy "Risen" był taki sobie.
Odpowiedz
Tamc., szykuj się już na solucję.
Odpowiedz
Trzeba będzie się nieco porozglądać po cmentarzach.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Nowości

Zapowiedziano "Risen 3: Titan Lords" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...