RPG z goblinem w roli głównej!


Studio Cyanide informuje, że w fazie produkcji znajduje się gra pod tytułem Styx: Master of Shadows. Produkcja będzie łączyła elementy RPG i skradanki, opowiadając nam historię tytułowego goblina Styxa. Premiera planowana jest jeszcze na rok 2014.

styx: master of shadows, goblin

O samej rozgrywce wiadomo bardzo niewiele. Póki co pewne jest, że wcielimy się we wspomnianego już goblina, będącego najstarszym ze swojej rasy. Ma on być mistrzem skradania się, fachowcem w dziedzinie kradzieży i zdolną bestią jeśli chodzi o posługiwanie się sztyletami. Brzmi wyśmienicie. Naszym głównym celem będzie dostanie się do wieży Akenash – wielopoziomowego, ogromnego budynku. Znajdują się w niej ludzie i elfy, którzy przetrzymują tajemnicze, drogocenne Drzewo – źródło Bursztynu. Styx podczas swojej przygody pragnie zdobyć fortunę, jaką może czerpać właśnie z owego Drzewa oraz dowiedzieć się czegoś o samym sobie.

Podczas przygody nasza postać będzie zdobywała doświadczenie, dzięki któremu przyjdzie nam rozwijać umiejętności rozbite na sześć drzewek. W zależności od tego, jaką drogę obierzemy – zyskamy różnorodne zdolności, które przydadzą nam się w pokonywaniu obiecanych przez twórców otwartych i dużych poziomów. Na naszej drodze stanąć mają, prócz ludzi i elfów, orkowie i inne, póki co nieznane stworzenia.

Na zakończenie zapraszamy do przyjrzenia się jednemu z obrazków prezentowanych przez studio Cyanide. Prezentuje on jedną z lokacji jakie odwiedzimy w grze.

styx: master of shadows, screen
Odpowiedz
Styx! Wręcz uwielbiam tę postać i miałem nadzieję, że ujrzę ją jeszcze w jakimś innym tytule... no to pozostaje poczekać i mieć dalsze nadzieje na to, że będzie to twór grywalny.
Odpowiedz
Ogólnie jeśli to goblin ratujący świat to zaraz na myśl rzuca mi się Jig. Gra zapowiada się dość fajnie.
Odpowiedz
Ogólnie jeśli to goblin ratujący świat to zaraz na myśl rzuca mi się Jig. Gra zapowiada się dość fajnie.
Odpowiedz
Brzmi naprawdę nieźle.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Definitywnie nie jest to goblin ratujący świat. A dokładniej to wątpię, żeby tak było, choć może twórcy nas zaskoczą
Odpowiedz
← Nowości

RPG z goblinem w roli głównej! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...