[NWN:SoU] Deekin i posążek

hejah Bo wiecie doszłem do Blumbergu i poszłem do chatki deekina i poprosił mnie o pomoc z jego władcą tymoramem [czy coś takiegoś] i poszłem do jaskini koboldów zabiłem odrazu tego smoka i wróciłem do Blumbergu weszłem do jego chatki a tam nikogo żadnych śladów po deekinie i gdzie on teraz jest bo ja nuiewiem jak wiecie to plis o pomoc
Cos chyba nie tak masz :roll: deekin nas prosi o pomoc w chwili gdy jestesmy kolo tej krypty i zamierzamy wejsc na inny obszar a nie w jakiejs jego chatce, przynajmniej tak ze mna bylo, a pozniej po zalatwieniu spraw ze smokiem spotykamy go w jego chatce , a pozniej jak jedziemy karawana. Nie wiem dlaczego nie masz go w chatce moze nie wypełniles jakiegos zadania, w ostatecznosci musisz wrocic do wczesniejszego stanu gry.Powodzenia, chociaz niewiele pomogłem :?
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Musisz pokonać wiedźmę J'Nah, a Deekin się pojawi.

Ps. Taki temat już był, więc na drugi raz zakładając nowy topic dokładnie zobacz, czy nie ma tego czegoś o co chcesz zapytać.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
masz racje deekin przbibiega po zabiciu J?Nach gdy się wyjdzie z jaskini oczywiśćie
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...