Zasady

Hej,

Więc tak, temat jest wspólny do pisania dla wszystkich. Myślę, że kolejność może być taka, jaką narzuciłam wyczytując po kolei wasze imiona. Czyli MG Maximilian, Alex, Anastazja, Weles i Edward, chyba że chcecie inaczej, bez kolejek (jak sugerował mi przed sekundą Ven' to może być mało życiowe), bylebyście się odzywali

Jeśli ktoś nie będzie się długo odzywał to jest powyżej dwóch dni, ominiemy jego turę, żeby nie blokować innym zabawy. Taka postać będzie "biernie" uczestniczyła w czynnościach innych osób.

Co do zasad, tak jak ustaliliśmy o czynnościach czy powiodły się, decyduje MG (czytaj ja ) i odpiszę w przyszłym poście.

Jeśli są jakieś pytania, albo o czymś zapomniałam piszcie. Miłej gry
Odpowiedz
Ten dreszczyk emocji
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To co robimy kolejkę jak w komunie, czy po prostu chcecie pisać jak wam klawiatura pozwoli?
Odpowiedz
ojej ojej, ileż emocji!


ja w zasadzie mogę pisać.. już. więc czekam jeno na znak, kiedy moja kolej ;-)
Odpowiedz
Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety.
Kolejka - wiadomo, jakaś organizacja, zerowe ryzyko, że dwie osoby będą skrobać posta w tym samym czasie i jeszcze tak napiszą, że się wsio zamota. Z drugiej strony, czekanie na kogoś może być... upierdliwe. Bo... no, sytuacja ekstremalna, do której, mam nadzieję, nie dojdzie. Pierwsza osoba się obija, by w ostatniej chwili napisać turkę, druga się obija, kolejka przepada, kolejna się obija, przed końcem czasu jednak coś pisze.

Dowolność - ma głównie tę zaletę, ze można chwycić za klawiaturę w każdej chwili i skrobać. Mamy tu jednak do czynienia z nieporządkiem (zaś "Ordnung musst sein"), niemniej, wydaje się, że to może być lepsza opcja. Z tym, że w tych dwóch dniach muszą się zmieścić wszyscy, by to się nie ciągnęło jak flaki z olejem.

No, to tak bym to widziała.
Odpowiedz
Ja sobie poradzę i z tym i z tym, dlatego chciałam wiedzieć, jak wy wolelibyście grać. Nie lubię być despotką
Odpowiedz
Ja już odpisałem xd Nie szczymałem
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zróbmy może tak. Pierwsze posty każdego gracza będą wyznacznikiem jako takiej kolejki, z tym żeby nie trzymać się jej sztywno. Jeśli ktoś wie ze nie będzie go przez następne 12-24h przy kompie, to odpisuję i z Bogiem.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ven, chyba najlepsza opcja, połączenie jednego i drugiego

[Dodano po 12 dniach]

Bardzo was proszę, nie gniewajcie się, ale odpiszę jutro. W tej chwili mam pierdyliard rzeczy do zrobienia i po prostu nie mam czasu. Obiecuję, że napiszę jutro.
Odpowiedz
Spokojnie, nic się nie dzieje. Wampir nie zając, nie ucieknie
Odpowiedz
Jak to ludzie na tym forum lubią pisać:

+1

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Bardzo was przepraszam za moją nieobecność, ale miała potworny sajgon w pracy i na uczelni i naprawdę nie miałam kiedy wejść i odpisać. Teraz powinnam mieć więcej czasu.
Odpowiedz
Ogłoszenie parafialne: Rozmawiałam z Maliwą, niestety, sprawy uczelniane sprawiły, że musi zrezygnować z dalszej gry. Dlatego też napisałam do Koty, która stwierdziła, że chętnie by do nas dołączyła, musi tylko ogarnąć reguły wampira
Odpowiedz
← Sesja Wampira

Zasady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...