Zasady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ielenia,
Ogłoszenie parafialne: Rozmawiałam z Maliwą, niestety, sprawy uczelniane sprawiły, że musi zrezygnować z dalszej gry. Dlatego też napisałam do Koty, która stwierdziła, że chętnie by do nas dołączyła, musi tylko ogarnąć reguły wampira
Wiktul,
Spooooko. Wszyscy sami znamy
Ielenia,
Bardzo was przepraszam za moją nieobecność, ale miała potworny sajgon w pracy i na uczelni i naprawdę nie miałam kiedy wejść i odpisać. Teraz powinnam mieć więcej czasu.
Tig,
Jak to ludzie na tym forum lubią pisać:

+1
Noire Panthere,
Spokojnie, nic się nie dzieje. Wampir nie zając, nie ucieknie
Ielenia,
Ven, chyba najlepsza opcja, połączenie jednego i drugiego

[Dodano po 12 dniach]

Bardzo was proszę, nie gniewajcie się, ale odpiszę jutro. W tej chwili mam pierdyliard rzeczy do zrobienia i po prostu nie mam czasu. Obiecuję, że napiszę jutro.
Ven'Diego,
Zróbmy może tak. Pierwsze posty każdego gracza będą wyznacznikiem jako takiej kolejki, z tym żeby nie trzymać się jej sztywno. Jeśli ktoś wie ze nie będzie go przez następne 12-24h przy kompie, to odpisuję i z Bogiem.
maliwa,
ja też już nie mogłam
Ven'Diego,
Ja już odpisałem xd Nie szczymałem
Ielenia,
Ja sobie poradzę i z tym i z tym, dlatego chciałam wiedzieć, jak wy wolelibyście grać. Nie lubię być despotką
Noire Panthere,
Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety.
Kolejka - wiadomo, jakaś organizacja, zerowe ryzyko, że dwie osoby będą skrobać posta w tym samym czasie i jeszcze tak napiszą, że się wsio zamota. Z drugiej strony, czekanie na kogoś może być... upierdliwe. Bo... no, sytuacja ekstremalna, do której, mam nadzieję, nie dojdzie. Pierwsza osoba się obija, by w ostatniej chwili napisać turkę, druga się obija, kolejka przepada, kolejna się obija, przed końcem czasu jednak coś pisze.

Dowolność - ma głównie tę zaletę, ze można chwycić za klawiaturę w każdej chwili i skrobać. Mamy tu jednak do czynienia z nieporządkiem (zaś "Ordnung musst sein"), niemniej, wydaje się, że to może być lepsza opcja. Z tym, że w tych dwóch dniach muszą się zmieścić wszyscy, by to się nie ciągnęło jak flaki z olejem.

No, to tak bym to widziała.
maliwa,
ojej ojej, ileż emocji!


ja w zasadzie mogę pisać.. już. więc czekam jeno na znak, kiedy moja kolej ;-)
Ielenia,
To co robimy kolejkę jak w komunie, czy po prostu chcecie pisać jak wam klawiatura pozwoli?
Ven'Diego,
Ten dreszczyk emocji
Ielenia,
Hej,

Więc tak, temat jest wspólny do pisania dla wszystkich. Myślę, że kolejność może być taka, jaką narzuciłam wyczytując po kolei wasze imiona. Czyli MG Maximilian, Alex, Anastazja, Weles i Edward, chyba że chcecie inaczej, bez kolejek (jak sugerował mi przed sekundą Ven' to może być mało życiowe), bylebyście się odzywali

Jeśli ktoś nie będzie się długo odzywał to jest powyżej dwóch dni, ominiemy jego turę, żeby nie blokować innym zabawy. Taka postać będzie "biernie" uczestniczyła w czynnościach innych osób.

Co do zasad, tak jak ustaliliśmy o czynnościach czy powiodły się, decyduje MG (czytaj ja ) i odpiszę w przyszłym poście.

Jeśli są jakieś pytania, albo o czymś zapomniałam piszcie. Miłej gry
Wczytywanie...