[Baldur's Gate] Towarzysze z Enhanced Edition

Neera może podróżować z Edwinem. Trzeba odpowiednio pokierować dialogi i wszystko jest ok. Wiem, że to możliwe bo cały czas podróżuję właśnie z tą dwójką.
Odpowiedz
2018 i pykam. BG forever!
Odpowiedz
Są gry wiecznie żywe.
Odpowiedz
BG 1 z Druidem Werewolfem i zainstalowanym modem Saradas Revisioned Shapeshifter its superior:)
Odpowiedz
2018 po 20 latach i nadal trzyma fason.
Przez długie lata twórcą gier nie udało się odtworzyć tego co zrobiło black isle, odgłosy ptactwa, miasta, biegające zwirzęta, dzieci, to wszystko sprawiło że gra jest bardziej realna od nie jednej współczesnej, gdzie możemy w naprawde super grafice zagrać ale ja już się nie potrafie tak wczuć jak wtedy gdy wychodził baldursik...
No i oczywiście polska wersja językowa... odpał..
Szkoda że nie które wątki nie zostały dopowiedziane, szkoda że nie ma ekranizacji, chciał bym to jeszcze za życia zobaczyć...
Nie mówiąc już że chciałbym wkroczyć na wybrzeże mieczy )
Odpowiedz
O muzyce zapomniałeś Z całą resztą się zgadzam. No, może z wyjątkiem tych turystycznych inklinacji. Podróżowanie po Wybrzeżu Mieczy mogłoby być szkodliwe dla zdrowia. Nie każdy jest dzieckiem Bhaala.
Odpowiedz
Hejo, chciałem zdobyć do mojej drużyny Baeloth Barrityl, niestety pomimo spełnienia wszystkich warunków (jw) nie pojawił się. Tak więc wpisałem kody do konsoli (jw) i też nic pojawił się komunikat "Error File BAINVI does not exist"
wie ktoś coś, pomożecie?
Odpowiedz
Najprawdopodobniej masz przestarzałą wersję EE.
Odpowiedz
Markownik, dzięki za wskazówkę
Odpowiedz
Czekałem do 2021r by odpalić po raz pierwszy tę grę ale na tablecie. 10" + rysik dają radę.
Odpowiedz
Gralem jeszcze zanim weszla wersja EE na starej grafice w sumie 2007 rok , chyba z 3 razy gralem przeszedle raz, teraz gra na EE i dziki mag jest spoko, mam pierwsze etapy, i pochwale sie moim teamem:
Glowny boh. Poki co wojownik na 2 dlugie miecze, (chcialem katany) pod furie niebios, ale malo jest katan w 1. Dalej wiadomo siostra imoen i jej texty(wszyscyscie durnie) , dziki mag nana¿ ( wole edwina chyba zamienie ja tylko dla polskiego dubbingu zlego maga), vikonia najlepsza dupeczka w grze no , jaheira jakos z sentymentu no i wladca miecza 2H "wszyscy jestesmy bohatery i Minsk i Boo, pisk chomika "
A tankiem i glownym dps bedzie wojownik jak zdobedzie lepsza kose i buty speeda. Noo i furia niebios:) ew jakas dodatkowa katana
Odpowiedz
← Artykuły

[Baldur's Gate] Towarzysze z Enhanced Edition - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...