[BGII] Tajemnicze zadanie!(dżin)

Mam małe pytanko.... mianowicie przyzwałem dżina zaklęciem "ograniczone życzenie" i poprosiłem go o życzenie 1 razowego użytku w skrócie mówiąc o przygodę, dostałem od niego butelkę z kawałkiem papieru.Czy to zadanie wogóle da sie wykonać?? czy to tylko kolejny żarcik twórców BG2??
W gospodzie na południu w dzielnicy mostowej jest kilku gości (możesz ich też zabić bo mają zbroje pełno płytową) trzeba im chyba dać ten świstek (nigdy nie robiłem tego zadania) i czeka cię nowa przygoda. Nie robiłem tego zadanie ponieważ dowiedziałem się o nim całkiem niedawno a wcześniej zawsze zabijałem tych gości.
Tak. Oczywiście zadanie da sie wykonać. I hmmmm jest w tym żart twórców, ale o tym szaaaa
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Nie pamiętam co to był za żart... Ten ze zwojem Toi-Toi?

Zaraz zaraz czy te zadania nie są losowe. Ja musiałem znaleźć jakiś przedmiot. Już nie pamiętam co.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Piszę tu, żeby nie robic jakiegos offtopa, mianowicie, w ruinach świątyni jest posąg, któremu musimy odpowiadac na pytania, o próbach etc. chodzi mi o to, ze w jego "oku" jest skrytka, która widac po wsciśnięciu TAB. Teraz moje pytanie, jak na nią kliknąc skoro robąc to pojawia się kółeczko oznaczające posąg jako postać zywą i klikając zaczyna sie rozmowa? xd
Pamiętam, że raz mi się udało. Tyle, że chyba fuksem. Tam są chyba drogocenne kamienie. Poszukam w necie może coś znajdę i napisze.

← Baldur's Gate
Wczytywanie...