[GW1] Dział pomocy Guild Wars

Mam pytanie(wiem że koleje no ale cóż) nie wiem jak wydawać komendy? pomoże mi ktoś

P.S. Nie chodzi mi o same komendy tylko gdzie je trzeba pisać
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Chodzi Ci o emotki? Piszesz je w oknie czatu. Np: /age i masz wiek postaci albo /laugh i postać się śmieje...
Odpowiedz
Mam jeszcze jedno pytanie zadawałem je wcześniej ale niedoczekałem się odpowiedzi więc pytam jeszcze raz: Jak można usunąć swoją gildię?

[Dodano po chwili]

Dobra mam jeszcze jedno pytanie: Od którego poziomu i jak można przemieścić się z Istanum do Kourna?
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Poziom praktycznie nie gra roli. Jak się uprzesz, to i na piątym się dostaniesz

Aby dostać się na kontynent musisz wykonać misję Consulate Docks, która powinna się odblokować po wykonaniu wszystkich misji na wyspie oraz cykl zadań War Preparations. Sama misja jest dość trudna (ale zarazem ma świetny klimat), im wyższy masz poziom, tym lepiej.
Odpowiedz
Więc muszę wykonać wszystkie misje w Istanie? Dobrze rozumiem? No to niech ktoś da mi listę tych zadań, zleceniodawców i gdzie się ten zleceniodawca znajduje.

[Dodano po chwili]

Dobra już wiem jak się wydostać z wyspy ale teraz mam inny problem w jednym zadaniu w kampanii EotN trzeba znaleźć kawałki map dla jednego krasnoluda i nie wiem gdzie one są. Może mi ktoś pokazać mapkę z zaznaczonymi miejscami w których są poszczególne kawałki mapy
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Te kawałki mapy wypadają z zabitych stworów najzupełniej losowo Tłucz stwory w Dalekich Dreszczogórach (chyba dobrzem przetłumaczył...), przy okazji zbieraj reputację u Nornów... A kawałki mapy same przyjdą
Odpowiedz
Po pierwsze A po drugie dobrze przetłumaczyłeś
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kafi dnia czwartek, 30 sierpnia 2007, 13:46 napisał

Mam jeszcze jedno pytanie zadawałem je wcześniej ale niedoczekałem się odpowiedzi więc pytam jeszcze raz: Jak można usunąć swoją gildię?



Co prawda stare, ale pytanie to pytanie. Trzeba usunąć wszystkich członków a na końcu wywalić siebie. Jak siebie wywalić? Wybierasz okno "Gildia" (domyślnie G), prawy przycisk i "opuść gildię". Potwierdzasz i po gildii.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Guild Wars

Dział pomocy Guild Wars - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...