Witajcie !

Cześć
jestem tu nowy(zapewne tak jak większość użytkowników którzy piszą tematy w tym dziale)
Gram/Grałem w sporo gier(MMORPG jak i w przeglądarce) dlatego jeśli ktoś widział "RRagon" albo "Rafax1" a czasami nawet "Kapralin" to byłem to ZAPEWNE ja
mam wiele zainteresowań jak i upodobań ale tak w skrócie:
Moim ulubionym piłkarzem jest Ibrahimović
Moje ulubione gry to Skyrim,Dragon Age,FIFA,Wiedźmin(Polska Moc )
a z gier MMORPG na 1 miejscu zawsze stawiam World of Warcraft
gram prawie codziennie(bo zdażają się wyjątki) w grę na przeglądarkę-Sfgame

a tak poza tym mam 13 lat(zaraz będzie pełna strona krytyki że jestem gimbusem xd)
Odpowiedz
Cześć!

Bez przesady, jak miałem 13 lat, to też się udzielałem na forach, jakoś nie pamiętam żeby kogoś to ruszało (chyba, że nie chcieli mi robić przykrości, ale to są Internety, zatem tę opcję można śmiało wykluczyć ).
Jaką postać z Dragon Age'a (wszystkich części i dodatków) lubisz najbardziej?
Odpowiedz
Szary Strażnik(czyli nasza postać) i Sten(który na początku niezbyt lubi naszego bohatera )
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik RRagon dnia czwartek, 21 listopada 2013, 17:08 napisał

Sten(który na początku niezbyt lubi naszego bohatera )

I za to masz u mnie plus. Sten to świetna i nietuzinkowa postać. Bardzo podoba mi się to, że potrafi przyznać się do błędu, chociaż według swojej ideologii nie popełnia ich prawie wcale.
Odpowiedz
Jaką drużyną najczęściej grasz w Fifę?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
ogólnie jestem fanem fc barcelony ale lubie też pograć Manchesterem (United) i AC Milanem
Odpowiedz
No, to plusik za MU.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
thanks.
poza tym jeszcze zapomniałem wspomnieć o borussi(głównie chodzi mi o Lewandowskiego)

a MU to jest jako mój 2 ulubiony klub ze względu na: David De Gea,Robin Van Persie i Wayne Rooney
klubem zainteresowałem się niedawno dlatego sory ale tylku tylu ich znam xd
Odpowiedz
← Użytkownicy

Witajcie ! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...