[NWN1] Postać ginie. Pomocy

Witam.

Stwierdziłem że chce pograć w dobrego rpg i zdecydowałem, że spróbuje w Nwn.
I wszystko było dobrze dopuki moja postać nie zaczeła ginąć bez powodu.
Kiedy zostaje w miejscu przez dłuższą chwilę ginie chociaż że w przebiegu grzy nie ma o tym słowa i widać jak ma full hp i widać jak mój towarzysz dalej atakuje.
Dzieje się to mimo odpoczynków oraz nie ma żadnych informacji o chorobie i dzieje się to również w mieście nawet w świątyni u Aribeth.

Moja postać: Czarodziej 6lvl

Proszę o pomoc.
Odpowiedz

Użytkownik Bakus dnia Mar 26 2007, 04:50 PM napisał

Kiedy zostaje w miejscu przez dłuższą chwilę ginie chociaż że w przebiegu grzy nie ma o tym słowa i widać jak ma full hp i widać jak mój towarzysz dalej atakuje.

[post="56919"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czy kiedy postać zginie, to pojawia się tabliczka z trzema opcjami: "Wyjście", "Wczytanie" i "Odrodzenie"?
Poza tym kogo towarzysz dalej atakuje? Czyli postać ginie podczas walki? I jeszcze jedno: kto ma pełne zdrowie? Twoja postać czy towarzysz? Bo ja nie za bardzo rozumiem tego, co napisałeś.
Spróbuj to trochę jaśniej napisać, to wtedy może pomogę.









Odpowiedz
jak nic już nie pomaga to spróbuj ponownie zainstalować NWN
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz
Musisz mieć jakiś błąd w grze. Ja jeszcze z czymś takim się nie spotkałam. Chyba że zaatakowałeś kogoś wcześniej i ta osoba teraz próbuje cię zabić. Nie wiem...
Odpowiedz
albo ktoś puścił wcześniej na Ciebie czar jakiś i teraz Ci schodzi życie i umierasz
Na wojnie wygrywa ten, który mniej błędów popełnia.
Odpowiedz
Ale widać jak tracisz życie czy nie? Jak tak to pewnie ktoś czar na ciebie rzucili.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Postać ginie. Pomocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...