[GW1] Hard mode

Jak mogliście przeczytać sobie na stronie głównej GE lub Guildwars.com, ANet wprowadzi całkiem sporą aktualizację do gry. I nie powiem, ciekawą Chodzi oczywiście o poziomy trudności lokacji. Jakie są wasze opinie na ten temat?

Moje skromne zdanie jest takie no... mieszane. Musiałbym to potestować w praktyce. Jeszcze większe utrudnianie niektórych lokacji i potworów (np. Tytani, Shirokeny czy Margonici....) będzie czystym masochizmem. Ale jeśli dwa nowe tytuły odblokują nam jakieś ciekawe skille/korzyści innego rodzaju, to może będzie to warte zachodu
Odpowiedz
W GW ostatnio pogrywam tylko po kilka minut a najwyzszy lvl jaki mialem to 14. Duzo powiedziec nie moge jednak czasami ten duzy poziom trudnosci to naprawde masochizm.

Zaczynajac fabule Factions przemieszczajac sie po lokacjach zdarza sie ze przypadkowo trafisz na jakiegos lepszego moba ktory naprawde kopie dupsko. Takie a'la ELITE w WoWie ;]. Na zwyklym poziomie czesto mozna zginac a co dopiero na hard czy cos w tym stylu.

Odpowiedz
Jestem w tej kwestii rozdarty - z jednej strony przedarcie się z Ascalonu do Lwich Wrót było strasznie cięzkie i uciażliwe - z drugiej większosć Nightfalla (nie wiem jak w Vabbi, bo tylko tam dotarłem) chwilami (nie licze misji) za łatwa.
Może opcja wyboru poziomu trudności jako forma opcjonalna? (możesz go podnieść i obniżyć w dowolnym miejscu rozgrywki?)
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Chodzi tu o to, że przed wejściem do lokacji deklarujesz jej poziom trudności

[Dodano po chwili]

Zmieniłem nazwę tematu, jako że modyfikacja już w grze jest. No i co sądzicie o owym Hard modzie? Przeżyłem miłe zaskoczenie, gdy po Sunqua Vale zaczęły biegać 22 poziomowe stworki oraz gdy w okolicy Ascalonu zabiły mnie gargulce... Ehh, miło znowu tam się szwendać... Ale niekiedy ten hard mode jest dla mnie zbyt hard... Ale tylko czasami

I niestety zła wiadomość dla minion-masterów. Otóż ich stworki padają jak muchy... I dobra dla mesmerów, gdyż nagle stali się wielce pożądanym towarem

Uważam tą aktualizację za jak najbardziej ciekawą i godną uwagi. Nowe tytuły, nowe możliwości i powrót na stare śmieci (Shing Jea, Ascalon, Istan) przywołują sporo wspomnień. No i te tomy ze skillami warte dużo platyny... Piękna robota, naprawdę.
Odpowiedz
Jak grałem to często widziałem potworki z 20, 23lev. Chyba nawet widziałem u jednego łowcy zwierzaka z 25lev Nie chciałbym żeby mnie taki ugryzł
Odpowiedz
← Guild Wars

Hard mode - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...