Hellraid – Premiera przesunięta


Myślę, że chyba każdy się ze mną zgodzi – Hellraid to obecnie jeden z najciekawszych projektów Techlandu. Z nowymi przeciwnikami (nie ciągle te zombie...), w mrocznym świecie fantasy i z widokiem z pierwszej osoby, gra zapowiada się wyśmienicie. Niestety, pierwotna data premiery – listopad 2013 – została przełożona na przyszły rok.

hellraidhellraid

Twórcy stwierdzili, że bez dodatkowego czasu, "Hellraid" nie spełniłby obietnic, jakie złożyli graczom, a przede wszystkim nie odpowiadałby ich ambicjom. Musieliby zdecydować się na zbyt wiele kompromisów, które negatywnie wpłynęłyby na zabawę, dlatego zamierzają swoją produkcję jeszcze dopracować, dodając nowe funkcje oraz tryby rozgrywki, których obecność dotychczas stała pod znakiem zapytania.

Swój udział w przesunięciu premiery mieli także testerzy, którzy dostarczyli Techlandowi dużo cennych uwag. Marcin Kruczkiewicz, producent "Hellraid", napisał na oficjalnym blogu gry, że zespół musi teraz przemyśleć pewne reczy, gdyż dzięki fanom i graczom, którzy wzięli udział w wewnętrznych testach rozgrywki, otrzymali świeże poglądy na wiele różnych elementów. Między innymi modyfikacji doczeka się system magii. Twórcy chcą, aby był on bardziej zróżnicowany i rozbudowany, więc dodadzą jeszcze atrakcyjniejsze wizualnie zaklęcia oraz nowe sposoby rzucania czarów. Kruczkiewicz zapewnia również, że na blogu nadal będą się pojawiały nowe informacje o grze.

Odpowiedz


Choć jeśli dzięki temu gra ma być lepsza, może warto to odwlec w czasie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jak za bardzo odwleką premierą, mogą nadziać się na Project Eternity, a to im raczej na zdrowie nie wyjdzie

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Mądrze prawisz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Bez przesady większość osób które będą chciały zagrać w Hellraid, w ogóle nie będą zainteresowane Project Eternity, to jednak produkcja niszowa.

Odpowiedz
Ciekawe, czy to będzie takie jak na Youtube, czy gorsze (oczywiście wiem że to Hack'nslash, ale chodzi mi ,,podfabularnie")...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

Hellraid – Premiera przesunięta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...