[NWN2] smoki

Witam.
Mam takie pytanie, walczyłem ze smokami, czerwonym i czarnymi i żadnego nie umiałem pokonać. Czy jest jakiś sposób żeby je pokonać? Czego użyć do walki itp? Z góry dziękuje za pomoc.

[Dodano po chwili]

Z czarnymi sobie już poradziłem;) Wystarczył tam dobry czar Quary i bez problemu ale z tym czerwonym mam większy problem.. Moglibyście doradzić?
Odpowiedz

Użytkownik qra dnia Mar 22 2007, 02:06 PM napisał

Witam.
Mam takie pytanie, walczyłem ze smokami, czerwonym i czarnymi i żadnego nie umiałem pokonać. Czy jest jakiś sposób żeby je pokonać? Czego użyć do walki itp? Z góry dziękuje za pomoc.

[Dodano po chwili]

Z czarnymi sobie już poradziłem;) Wystarczył tam dobry czar Quary i bez problemu ale z tym czerwonym mam większy problem.. Moglibyście doradzić?

[post="56694"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Czerwony jest faktycznie paskudny. Możesz go sobie zostawić i wrocić jak będziesz silniejszy. Ja zabiłem go tak: Najpierw pogadalem z Królem olbrzymow, że zabiję smoka, potem ze smokiem, że wspólnie zabijemy olbrzymy. Jak wrociłem do olbrzymów i zjawił się smok to wybralem "atakuj smoka" i wycofalem się z walki w bezpieczne miejsce. Smok rozwalił olbrzymy, ale sam był już mocno otłuczony więc należało go jedynie z litości dobić.
Odpowiedz
Eee tam paskudny
Samym wojownikiem go zabiłem
No ale najlepiej jest zagadać ze smokiem następnie trzeba iść do olbrzymów i tam go sklepać


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
mam pytanie. bo zabiłem czerwonego smoka ale nie spotkałem nigdzie czarnych? powie mi ktos gdzie one są. z gótry dzieki
Odpowiedz
Czarne smoki są pod koniec
Idziesz do siedziby nolalotha rozmawiasz z nim nastepnie przy probie zniszczenia jego "serca" wyskakują 2 czarne smoki i musisz je pokonać


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Czy może ktoś sprecyzować kwestie ubijania czerwonego? Bo tak jak obóz olbrzymów to betka była tak walka ze smokiem była barezo krótka. Tzn. na moim aktualnym poziomie praktycznie nie było walki, tylko anihilacja mojego teamu.
Odpowiedz

Cytat

Czy może ktoś sprecyzować kwestie ubijania czerwonego? Bo tak jak obóz olbrzymów to betka była tak walka ze smokiem była barezo krótka. Tzn. na moim aktualnym poziomie praktycznie nie było walki, tylko anihilacja mojego teamu.


No cóż czerwonego smoka można zabić na wiele sposobów:)

1. Dojść z nim do porozumienia i udać się do wioski Ognistych olbrzymów (najłatwiejszy sposób).
Następnie, gdy smok pojawi się po rozmowie z wodzem ognistych olbrz. wybieramy którąś z opcji.
Ja zawsze atakowałem i olbrzymów i smoka ale można też wspomóc smoka (który po walce i tak będzie chciał nas zabić ) lub pomóc Olbrzymom
2. Po spotkaniu ze smokiem w jego kryjówce możemy od razu go zaatakować, ale ta walka będzie już trudniejsza;) ale też do wygrania. Ja osobiście miałem wojownika (dodatkowo mistrza broni, co pomaga) Casavira, Khelgara i Quare. Dodatkowo niezbędne są miksturki i czary wspomagające (możemy też wykorzystać dodatkowe zdolności jakie zdobywamy w ruinach Illefarn)
3. Poczekać aż zdobędziemy większy lvl i dopiero wtedy go zaatakować


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Iluvatar? te czarne sa lepsze od czerwonego?? ze tak zapytam;d
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia Apr 23 2007, 06:01 PM napisał

Iluvatar? te czarne sa lepsze od czerwonego?? ze tak zapytam;d

[post="58886"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie są lepsze można nawet powiedzieć że są słabe


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

smoki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...