world-of-warcraft-arthas-przebudzenie-króla-lisza

Odpowiedz
  • 1 strona

[F3] Fallout 3 na windowsa 8

Karivan

Adept Gildii
15 Zabójca
Napisano: 29 października 2013, 16:18 · #1
0
Tak więc, mama Fallouta 3 legalnie na płycie. Instalacja przebiegła pomyślnie . Uruchamiam grę ,klikam ''Nowa Gra''...
A tu... Komunikat mówiący mi,że program Fallout 3 przestał działać , z zapytaniem czy wysłać Microstowi jakieś informacje. Nie , bo ich nie mam. Czy da się sprawić by chodził na windowsie 8?
''Ludzie się ubierają. Ma'iq też się ubiera . Czy ktoś chciałby oglądać nagiego Ma'iqa? Ludzie są chorzy , bardzo chorzy .To smutne. ,,

indignus

Ochroniarz
76 Przybysz z Krypty
Napisano: 3 listopada 2013, 18:48 · #2
0
Tak się składa, że w wakacje kupiłem Windows 8. Do tego zainstalowałem i uruchomiłem z powodzeniem F3. Mam grę w wydaniu premierowym, ściągnięte i zainstalowane wszystkie patche do 1.7. Gra śmiga aż miło. Jeśli chcesz, żeby Ci pomóc musisz podać więcej informacji. Czy masz aktualne wersje sterowników, DirectX, itepe...

Gość_Gostek*

Napisano: 3 czerwca 2014, 14:40 · #3
0
Mam podobny problem.Zainstalowałem grę gdy próbuje włączyć grę sprawdza mi czy mam płytkę (program nazywa się protect)klikam graj i robi to samo i tak w kółko
Posiadam orginalną wersję z wszystkimi dlc. Proszę o pomoc

Magazyn Tenisa

Czeladnik
1 Krasnolud
Napisano: 9 lutego 2017, 16:02 · #4
0
A czy wiecie może czy Fallout 3 chodzi na Windowsie 10? Bo słyszałem, że ma niemałe problemy z uruchomieniem.

Tobiasz Piotrowski

3
Napisano: 26 sierpnia 2017, 12:47 · #5
0
Zobacz ustawienia zgodności

Fallout 3 na windowsa 8 - Odpowiedź

Podaj numer strony
Wczytywanie...