[F3] Fallout 3 na windowsa 8

Tak więc, mama Fallouta 3 legalnie na płycie. Instalacja przebiegła pomyślnie . Uruchamiam grę ,klikam ''Nowa Gra''...
A tu... Komunikat mówiący mi,że program Fallout 3 przestał działać , z zapytaniem czy wysłać Microstowi jakieś informacje. Nie , bo ich nie mam. Czy da się sprawić by chodził na windowsie 8?
''Ludzie się ubierają. Ma'iq też się ubiera . Czy ktoś chciałby oglądać nagiego Ma'iqa? Ludzie są chorzy , bardzo chorzy .To smutne. ,,
Odpowiedz
Tak się składa, że w wakacje kupiłem Windows 8. Do tego zainstalowałem i uruchomiłem z powodzeniem F3. Mam grę w wydaniu premierowym, ściągnięte i zainstalowane wszystkie patche do 1.7. Gra śmiga aż miło. Jeśli chcesz, żeby Ci pomóc musisz podać więcej informacji. Czy masz aktualne wersje sterowników, DirectX, itepe...
Odpowiedz
Mam podobny problem.Zainstalowałem grę gdy próbuje włączyć grę sprawdza mi czy mam płytkę (program nazywa się protect)klikam graj i robi to samo i tak w kółko
Posiadam orginalną wersję z wszystkimi dlc. Proszę o pomoc
Odpowiedz
A czy wiecie może czy Fallout 3 chodzi na Windowsie 10? Bo słyszałem, że ma niemałe problemy z uruchomieniem.
Odpowiedz
← Fallout

Fallout 3 na windowsa 8 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...