Najbardziej oczekiwane filmy

Jest temat o roku 2012, więc pozwoliłem sobie założyć taki, bez terminu ważności.

Co obejrzeliście ostatnio, albo macie w planach, zwłaszcza do końca roku.
Odpowiedz
Jak coś w tematyce fantasy, to ja czekam na początku listopada na nowego Thora. Zapowiada się ciekawe widowisko.
Na dniach natomiast wybieram się na film "Piąta Władza", czyli historia o WikiLeaks.
Odpowiedz
Lionel - próbuje znaleźć, o jaki film może chodzić i widzę tylko jakąś zajawkę, że ma być w 2014. I w XIX wieku, o to chodzi?

DeusEX - a na to już nie muszę czekać, bo widziałem. Trochę to porażające jest, jakie sekrety trzymają wszelkiej maści korpo i państwa. Niektórzy wręcz mają wisia na punkcie inwigilacji, już zwłaszcza Stany Zjednoczone - słyszeliście ostatnio o sprawie z Merkelową, której telefon był na podsłuchu od kilkunastu lat (prywatny w dodatku). Chociaż ta sprawa, to akurat pikuś w porównaniu do tych z filmu.
ps. lubię tego gościa, nie mogę spamiętać jego nazwiska, ale nazywam go Sherlockiem .
Odpowiedz
Czy ktoś w ogóle czeka na nowego Terminatora, czy większość ma takie "Ech! Znowu remake klasyka!"? Podobno dużo większego hajpa ludzie mieli na Mad Maxa
Odpowiedz
Ja tam nie czekam na niego specjalnie, ale jestem ciekaw, jak twórcy wyjaśnią to, że w tej części Terminator jest siwym dziadkiem;p Pewnie i tak pójdę, bo to w sumie Terminator, a ja mam zapas papierków po Kinder Bueno ;D
Odpowiedz
Może chociaż na to uda nam się pójść. Bo na tego Mad Maxa w sumie w końcu w ogóle nie poszliśmy.
Odpowiedz


Film na faktach o pedofilii w Kościele Rzymskokatolickim. Odważna tematyka, Oscary bardzo prawdopodobne, a obsada naprawdę gwiazdowa (Rachel McAdams, Mark Ruffalo, Michael Keaton, Liev Schreiber, Stanley Tucci). Ogólnie jestem ciekaw tego filmu.
Odpowiedz
O matko, chcę ten film. Mam nadzieję, że będzie tak świetny jak obsada. Co Hulk robił między Avengersami?
Odpowiedz
Teraz chyba najbardziej czekam na Marsjanina od Scotta i Hotel Transylwania 2. Pierwszy mnie intryguje dość, bo lubię takie klaustrofobiczne sci-fi. A drugi, cóż to w końcu Tratakovsky i już po jedynce zakochałam się w tym, jak fajnie jego styl animacji wygląda w 3D.
Odpowiedz
Nie wiedziałem, że Netflix robi też filmy. Czekam na to, zwiastun zapowiada niezły dramat, do tego z Idrisem Elbą

Odpowiedz
← Filmy/Seriale

Najbardziej oczekiwane filmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...