"Nie dla singli" w Radio Żak

W tę sobotę, czyli 12 października, o godzinie 20, wszyscy chętni do usłyszenia mojego aksamitnego głosu powinni nastawić radioodbiorniki na 88,8 MHz, czyli łódzkie studenckie Radio Żak

Będę wówczas mądrzył się w charakterze gościa w bardzo ciekawej audycji, której głównym założeniem jest granie i omawianie nieznanych utworów znanych wykonawców. Nie ma tam utworów pojawiających się na singlach tych artystów, które później zamieniają się w sztandarowe dla nich hity. Dotąd w "Nie dla singli" omawiane były już utwory U2, Queen, Iron Maiden, Led Zeppelin i wielu innych. A o czym ja będę się produkował w sobotę - usłyszycie sami, niektórych pewnie zaskoczymy
Odpowiedz
Brawo, Mackowykoleśu będziesz sławny, postaram się nie zapomnieć usłyszeć twego ,,aksamitnego głosu" przy prasowaniu.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
To nie jest czy jest (z Łodzi), bo z linku nie rozumiem.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Cytat

nastawić radioodbiorniki na 88,8 MHz, czyli łódzkie studenckie Radio Żak
Odpowiedz
Nie zapomnij wrzucić nagrania, bo w sobotę wieczorem może być ciężko z frekwencją

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
No jakbym zapomniał to by się przydało .

[Dodano po 2 dniach]

Dajcie nagranie proszę, bo zapomniałem .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Czemu to-to się nie podoba antywirusowi?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Też mam to samo pytanie, bo Nodzio mnie osztrzega...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Bo zawsze ostrzega przed zassaniem plików z takich linków i miejsc.
Odpowiedz
Świetna audycja, serio. Od razu przypominają mi się chwile, jak uczyłem się do matury i w tle grały mi wieczorne programy Trójki, magia Także i poszerzyła się moja wiedza o Michaelu - nie tylko muzycznie (znałem ze dwa puszczone utwory), ale i biograficznie. Także miło usłyszeć, że masz, Wiktulu, gadane nie tylko pisemnie, ale i na żywo To tylko jednorazowa przygoda czy możemy liczyć na jakąś powtórkę?

Swoją drogą oglądałem ostatnio program o Mercurym (niestety, nie pamiętam tytułu), gdzie poruszyli również kwestię duetu z Jacksonem. Tam wyszły oprócz tej lamy hocki-klocki w stylu, że początkowo Jackson miał się bodajże dograć do płyty Freddiego (albo odwrotnie, nie pamiętam dokładnie), ale ten jak już zebrał materiał, stwierdził, że nie chce się nim z nikim dzielić No i oczywiście poobrażali się chłopaki na siebie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ściągnę... mam mieć neta prawdziwego dziś lub jutro.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Też dziś pobiorę, bo nie słuchałem a chwilowo nie ma jak. Długie to jest?

Btw - ja wiem, jak Wiciu brzmi na żywo
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Godzina anetnowa A powtórkę - owszem, planuję
Odpowiedz
Jeśli uda nam się w te H3 dziś pyknąć, to puszczę sobie w tle.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Godzina anetnowa A powtórkę - owszem, planuję

Kiedy?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Kiedy / jeśli tam mnie znowu zaproszą Dam znać.

[Dodano po 7 miesiącach]

Stało się, więc daję znać

W najbliższą sobotę, to jest 24 maja o godzinie 20 w łódzkim Radiu Żak (88,8 Mhz) swoim aksamitnym głosem opowiadać będę o bardzo nieznanej i bardzo wybitnej twórczości Czesława Niemena. Mnóstwo bluesa, jazzu, trochę elektroniki i parę innych, dość ciekawych rzeczy
Odpowiedz
Niestety sobotę, z większym wyprzedzeniem, zaklepała sobie koleżanka, kto by pomyślał by 18 urodziny organizować w dzień audycji twojej ale z chęcią posłucham o ile będzie gdzieś powtórka.
Odpowiedz
Mogę podesłać na mail zapis audycji dla zainteresowanych
Odpowiedz
← Muzyka

"Nie dla singli" w Radio Żak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...