[W2] Problem odpalenie Wiedźmin 2

Witam, jestem na tym forum nowy dlatego hej wszystkim. Szuakalem pomocy już na innyc forach ale niestety nikt nie pomógł. A więc mam taki problem z Wiedźminem 2 oczywiście normalnie oryginał wszystko ładnie pięknie że nie odpala mi się on, a mianowicie patchowałem go już rożnymi patchami tymi z forum tego Wiedźmina i zawsze uruchamia mi się ten Launcher taki, więc klikam Start i pokazuje mi się głowa wilka czyli ten medalion, jest pokazany przez 3 sekundy i znika i pojawia się z powrotem Launcher. I tak w kółko. Gra z plyty jest na pewno dobra bo kiedyś odpalił mi się na chwilę ale zacinało, więc wymieniłem części i nie chce sie odpalić, ale też był taki problem tylko jakoś się udało w tedy. Teraz nie wiem jak to zrobić, był bym wdzięczny za pomoc. Help !
Odpowiedz
Reinstalka? U mnie np. pokazuje się aktualizacja (nieudana) i próba łączenia. Często po nowym patchu coś się sypie i taką zwykle dawali radę na forach.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia sobota, 28 września 2013, 20:04 napisał

Reinstalka? U mnie np. pokazuje się aktualizacja (nieudana) i próba łączenia. Często po nowym patchu coś się sypie i taką zwykle dawali radę na forach.

Właśnie reinstalowalem już chyba z 40 razy ; /

[Dodano po dobie]

Uruchomiłem jakoś... ale teraz mam co innego -,- Patchowałem sobie Samego wiedźmina bez edycji rozszerzonej, do patcha 3,4 i wchodzi mi do menu i napsiane jest że wersja rozszerzona... I nie moge wejść do gry bo nie widać wgl napisów po lewej stronie... a jak klikam na ślepo to pokazuje mi sie obraz czarny i cały ten hud z gry, czyli pasek życia itp... Co mam zrobić, pobierać te pliki co robią normalną pełną wersje rozszerzoną ?

[Dodano po 21 godzinach]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vortex dnia poniedziałek, 30 września 2013, 00:16 napisał

Właśnie reinstalowalem już chyba z 40 razy ; /

[Dodano po dobie]

Uruchomiłem jakoś... ale teraz mam co innego -,- Patchowałem sobie Samego wiedźmina bez edycji rozszerzonej, do patcha 3,4 i wchodzi mi do menu i napsiane jest że wersja rozszerzona... I nie moge wejść do gry bo nie widać wgl napisów po lewej stronie... a jak klikam na ślepo to pokazuje mi sie obraz czarny i cały ten hud z gry, czyli pasek życia itp... Co mam zrobić, pobierać te pliki co robią normalną pełną wersje rozszerzoną ?

Dobra mozna zamknąć, samsobie poradziłem -,-
Odpowiedz
Mam ten sam problem co kolego czy mógł by mi ktoś pomóc ??
Odpowiedz
Mam podobny problem z tym tylko że po włączeniu gry w oknie gdy już pokaże mi się menu gry nie widzę napisów puki nie nakieruje ,a gdy już wybiorę nową grę to po jakimś czasie ładowania zrzuca na pulpit i gra się wyłącza, Proszę o pomoc.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem odpalenie Wiedźmin 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...