Komp nie chcę się uruchomić

Mam taki problem z windowsem a mianowicie od wczoraj jak włączam komputer wszystko ładnie śmiga ale po ładowaniu się paska tego końcowego niebieskiego z logiem winwowsa ekran robi się czarny i dalej nic sięnie dzieje. Czekam i czekam i nie chcę się dalej uruchomić.czasem sięuruchomi jak kilka razy go zresetuje ale to bez sensu bo pewnie cąłkiem mi siądzie pewnie a ja nię chcę do tego dopuścić. Dysk kupiłem miesiąć temu nowy więc sam nie wiem gdzie tkwi już problem. Nie wiem za bardzo co mam zrobić proszę was o pomocpozdrawiam
Odpowiedz
Standardowo defragmentacja i czyszczenie CCleanerem
Odpowiedz
Miałem coś podobnego kiedyś. Hiren's bootem przegrałem ważne dane z dysku na inny dysk i oddałem komputer do serwisu. Niestety, z tego, co pamiętam, okazało się, że padła płyta główna. Problem wyglądał identycznie - w pewnym momencie uruchamiania komputer zwyczajnie dalej nic nie robił, a po setnym resecie włączał się do końca.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Miałem podobny problem, wadliwy okazał się (nowy) dysk. Kupiłem jeszcze jeden, wgrałem Wingrozę i zaczęło wszystko latać jak najlepiej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Karczma

Komp nie chcę się uruchomić - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...