[NWN1] Topór dla Daelana

Mam mały problem. Otóż utknąłem w drugim rozdziale. Tak właściwie to mógłbym się już udać do Luskanu, ale mam ostatnie niedokończone zadanie, mianowicie "Opowieść Daelana". Wyciągnąłem z niego już wszystkie informacje, ale nie wiem, gdzie mogę znaleźć topór z nacięciami i jego właściciela. On jest w Luskan, czy poza nim?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Użytkownik Lionel dnia Mar 6 2007, 07:03 AM napisał

Podczas wyzwania Mutamina, bez powodu atakuje cię jeden z uczestników-krasnal. Jak go pokonasz będziesz miał swój topór.

[post="55889"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]
A jeżeli przeszło się to wyzwanie bez wchodzenia na to "pietro" to można potem wrócić ?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Topór dla Daelana - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...