[TESV] Dragonborn zamula

Witam.

Dopiero niedawno postanowiłem pograć w Skyrima ze wszystkimi dodatkami, lecz początkowo zainwestowałem jedynie w Dawnguarda i Hearthfire. Gra działała w porządku, wszystko po staremu - czasem zamulała, ale przeważnie okej. Kryzys nastąpił, gdy zainstalowałem Dragonborna, który początkowo w ogóle nie działał - zainstalowałem więc odpowiednie łatki, zaktualizowałem grę, i Dragonborn ruszył.

Problem w tym, że gra niemożliwie zaczęła się zamulać. Nie pomaga zmiana ustawień na niskie, nie pomógł również mod SKSE. Co więcej, pojawił się dodatkowy problem - nieskończony ekran wczytywania. Pomaga jedynie zminimalizowanie (a i to za pomocą ctrl+alt+delete) i ponowna maksymalizacja. Nie mam pomysłów jak to rozwiązać. Podobno SKSE fantastycznie poprawia jakość gry, ale w moim przypadku nie sprawdza się. Zainstalowałem mody Cloaks of Skyrim, BetterShapedWeapon, Improved NPC Clothing.

Jakieś sugestie?

[Dodano po 31 minutach]

Edit:

Jeszcze jeden problem. Nic nie widać pod wodą, tylko jednolity, ciemnozielony kolor. Odłączyłem wszystkie mody - nic to nie zmieniło. Zauważyłem też, że gra nie przyspiesza nawet w momentach, kiedy powinna - np. w małych pomieszczeniach, miejscach nieoświetlonych, albo gdy patrzę sobie pod nogi.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Dragonborn zamula - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...