Zlot fanów Gothica

Witam,
otóż organizuje zlot fanów Gothica. Odbędzie się on na targach komputerowych G3(nie sugerować Gothica IIII ) w Książu Wielkim, 53 km od Krakowa. Przewidziana data 2-3 czerwca. Czeka tam na was wiele artakcji, oto niektóre z nich:

- 8 wypasionych komputerów, na których będziecie mogli zagrac we wszystkie części Gothica na max detalach, nawet w ostatnią odsłone.

- odbędzie się wiele konkurów z nagrodami , między innymi będzie można wygrac Gothic III, sprzęt komputerowy i koszulki ze zlotu, i wiele wiele innych nagród.

- Stanowisko będzie wystrojone jak polana, trawa, drzewa itp.

- Rozegrany zostanie turniej w Gothic Multiplayer, jeśli do tego czasu wyjdzie.

-Spotkanie fanów gothica, rozmowa na temat gry i nie tylko jak i niewinna wymiana np. plakatów.

-Konferencja, tzn. pokazówka Gothica III na dużym ekranie

Co do targów, będzie wiele firm wystawiających swoje produkty. Również zostaną rozegrane turnieje między innymi w Call of Duty 2, Enemy Terrory, Conter Strike, Warcraft 3, Star Craft , Pro Evoluttion Soccer i wiele innych. Podczas targów będzie można posłuchac muzyki z eurostacja, a pod koniec dnia zagrają dla was zespoły:

-C-Bool , chyba każdy zna
-Project Alchemist
-NodCity, zespół rokowy.

I wiele wiele innych atrakcji zapewnionych przez Organizatorów.

Cóż więcej mi zostało, jak nie zaprosić was na zlot i na targi. Piszcie kto będzie mógł przyjechać, będę wiedział ile mniej więcej mogę na zlocie sie spodziewać ludzi.
Odpowiedz
← Fan Works

Zlot fanów Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...