[GIII] Łuk czy kusza

Co jest leprze łuk czy kusza, czym sie zadaje więcej obrażenia. Podobno kuszą ale przecież do kuszy nie ma sie praktycznie wogle umiejętnośc a do łuku są.
Odpowiedz
Kusza zadaje większe obrażenia, jest wolniejsza i nie ma skilli.
Łuk szybszy, mniej obrażeń, ale za to dodatkowe obrażenia różnym rodzają przeciwnikow.

Temat wałkowany setki razy.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Zgadza sie luki sa dobre ale z czasem przytrzymywanie lpm robi sie meczace.Ja wole kusze mniej wysilku i wiecej obrazen{zaostzrone bełty}.Luki jak na bron mysliwska przystalo sa do zwierzyny a co za tym idzie umiejetnosci lowieckie do łuku.Kusza sprawdza sie na trollach,mumiach,zombie,straznikach swiatynnych,ograch no i ludziach a takze orkach itp.
Odpowiedz
czyli z łuku zadaje sie większe obrażenia np trolom i dzikom niz z kuszy jak sie ma umiejetnosci ??
Odpowiedz
Trudno powiedziec...Ja zabijam trolle z kuszy 190obr. i zadaje nia wiecej szkod trollowi niz dobry luk.Ps.Mam wszystkie zdolnosci mysliwskie ale one nie tycza sie kuszy.
Odpowiedz
ja uważam że najlepsze na początek są kusze później zaś jednak lepiej wyposażyć się w dobry łuk np. Cicha śmierć czy Nimrod
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Moim zdaniem najleprze są łuki.

P.S. Mi najbardziej podoba się łuk: cicha śmierć
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja tam na zwierzyne uzywam luku a na inne kuszy wiec trudno powiedziec co wole.A jesli chodzi o luk to najfajniejszy jest luk Siewca Smierci,bo jest fajnie zbudowany.
Odpowiedz
Ta, chyba najbardziej skomplikowana konstrukcja w grze. Jeszcze jedno: Na zwierzynę kusza się nie nadaje(mówię o jeleniach i wilkach nie trollach)
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz

Użytkownik Krwawy żniwarz dnia Apr 14 2007, 05:07 PM napisał

Kusze zadają większe obrażenia, strzelają szybciej, ale ja i tak wolę łuki.

[post="58058"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



strzelają SETKI RAZY wolniej
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
← Gothic

Łuk czy kusza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...