[Fable] Fable 3 - pytanie.

Czesc, dzis pobralem z torrentow Fable 3 zainstalowalem wszystko pieknie ladnie wpisalem cd - keya ktorego znalazlem w internecie zadzialalo i teraz musze wpisac "kod odblokowania" skad go wezme ? Czy musze kupic gre zeby go zdobyc ? Czy to znaczy ze nie zagram w Fable 3 jesli go nie kupie ? Prosze o pomoc .
Powinienem wywalić ten temat przynajmniej na wysokość stratosfery i poczęstować punktami karnymi... I tak właśnie zrobię. Ale najpierw, kolego Haszyq, poinformuję Cię ku przestrodze, o paru podpunktach regulaminu:

Cytat

Podczas pisania tematu:
Pamiętaj, aby być konkretnym. Swój problem opisuj dokładnie, nie szczędząc podawania szczegółów. Dzięki temu więcej osób będzie mogło ci pomóc.
Pamiętaj, by odpowiednio nazwać temat. NIGDY nie nazywaj tematu: „pomocy”, „problemik”, „help”. Nazwa tematu ma mówić o czym ten temat jest. Ułatwi to zarówno życie tym, którzy chcą ci pomóc, jak i tym, którzy będą szukać odpowiedzi po tobie.
Bądź uprzejmy i kulturalny, a będziesz mógł oczekiwać od innych tego samego.
Nie oczekuj odpowiedzi w ciągu sekund ani minut. Nieraz musi upłynąć trochę czasu nim ktoś będzie w stanie ci pomóc.


To by było tyle w kwestii technicznej, ale ponieważ wykazałeś się imponującą wręcz bezczelnością w pisaniu "Hej, ściągnąłem grę z Torrentów, coś mi cd-key nawala, pomóżcie!", to... hmm.. cóż.

Temat powisi przez chwilkę dla przykładu, potem się go wywali. Buziaczki.
← Inne cRPGi
Wczytywanie...