METHOD MAN [MUZYKA]

Jak już wczoraj poinformowaliśmy, 11 marca w Warszawie wystąpi Method Man, raper znany z Wu Tang Clanu i wielu solowych projektów

Klub The Fresh obwieścił pierwszy w Polsce występ Method Mana, legendarnego rapera i znanego aktora, jednego z założycieli supergrupy hip-hopowej Wu-Tang Clan. Wydarzenie to będzie miało miejsce już w niedzielę 11 marca 2007 roku. Koncert w The Fresh będzie częścią europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszy album Method Mana "4:21: The Day After".
Odpowiedz
Chciałem założyć osobny temat, ale postanowiłem podpiąć się pod ten. Kto słucha Wu-Tang Clanu i Method Mana?? To moi ulubieni wykonawcy. Nie to co tam 50cent, czy inni pseudoraperzy. Tak poza tym z rapu to jeszcze może być Mobb Deep, the Game i Snoop Dogg, ale to tylko czasami.

Wu-Tang Clan! Wu-Tang Clan! Wu-Tang Clan! Wu-Tang Clan!

Odpowiedz
Red Man, Method Man, NWA (tylko klasyki), WTC, BTNH, The Game, Pharrell, Dre, Snoop, DMX, 2Pac (dawniej, teraz troche rzadziej), Run DMC (również tylko klasyki)


Co do płyty ticala to The Day After świetnie wypada, gdyż jest naprawdę jedną z lepszych moim zdaniem. Jednym z moich ulubionych tracków jest "Got to have it".

Red również ma się czym pochwalić. Najnowszy album Red Gone Wild jak to ujął mój znajomy "Urywa łeb razem z kręgosłupem" Pomimo tego iż długo sie przekonywałem do niego, to teraz słucham na okrągło.


G-Unit, Eminem i innych cieci którzy na chwilę obecna tam mają jakieś układy z nimi nie trawię. Raz za głupote, dwa za słaby rap.

Takie małe zobrazowanie. Zaczął się spór The Game vs. G-Unit.

Game wymyślił logo G-Unot którym zdobył olbrzymią popularnosć wyniszczając oponentów.

Jednak drogi Fifty był tak głupi iż w Nowojorskim Instytucie Patentów wykupił logo G-Unot za grube miliony jak to powiadają, teraz ma prawo sądzić każdego kto bezprawnie będzie go używał.

Niestety jeżeli jest się tak ograniczonym i nie potrafi się przegrywać to cóż poradzić. Ten pan już dawno zatracił się w mych oczach.

Znienawidziłem go również za zniszczenie kilku piosenek Boba Marleya.

Odpowiedz
The Day After mam od niedawna, bardzo mi się podoba. Dużo piosenek, każda conajmniej dobra. A nowy krążek Redmana ściągam.

How We Do - the Game, super piosenka tylko po co tam 50cent? Zawsze jakiś debil coś musi zepsuć. 50cent wogól jest jakiś nienormalny. Jakby gangsterzy byli tacy jak on, to na świecie nie byłoby tego problemu.

Odpowiedz
Red Gone Wild jest specyficzną płytą. Napewno nie przekonasz się do niej od razu. Mnie zajęło to prawie tydzień

Jednak polecam takie tracki jak:

11. Redman - Dis Iz Brick Easy (feat. Ready Roc)
18. Redman - Merry Jane (feat. Snoop Dogg & Nate Dogg)

Moje dwa ulubione ;p

Jakby nie było The Game kiedyś był w G-Unit jednak dostrzegł co oni sobą reprezentują i opuścił go. Teraz są chyba największymi wrogami.

Przez ich spory powstały dissy Timblanda i Scotta Storcha.

Odpowiedz
Oprócz WTC jest jeszcze wielu mało znanych, aczkolwiek dobrych raperów, np. Busta Rhymes, Fat Joe, Styles P i inni. Wszyscy trzej nagrali piosenki z Method Manem, bardzo fajne zresztą.

Odpowiedz
Busta Rhymes nienzany? Fat Joe nieznany? No co ty Oni są bardzo znani.

Wpisz sobie w gogle Flipmode squad albo Def squad i tam dopiero znajdziesz mało znanych raperów.

Np. Lord Have No Mercy.

Odpowiedz
No może z Busta Rhymes przesadziłem, ale Fat Joe? Kto w Polsce, oprócz fanów prawdziwego rapu go zna? garstka osób, np. w mojej klasie założe się, że nikt (no może jeden). Busta Rhymes zresztą też. Ale za to 50centa, Eminema, Jay-Z zna prawie każdy.

Może to i dobrze?

Odpowiedz
← Muzyka

METHOD MAN [MUZYKA] - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...