Bitwa o Śródziemie 2

Jak Wam się podoba druga odsłona RTS-a w świecie LotR?? Ja uważam, że to obecnie najlepszy RTS w jaki grałem (wcześniej był nim Warhammer 40k).

Odpowiedz
To napisz czym się tak zachwycasz bo detronizowanie W40K jest poważną herezją. Mnie jedynka jakoś nie zachwyciła, a dwójki anwet nie widziałem.
Odpowiedz
Powiem tak jedynka też mnie ni zachwyciła. W40k napewno nie jest gorsza od BoŚ 2, ale klimat Tolkiena bardziej mi odpowiada. Oczywiście nienaganna grafika, ciekawe kampanie itd.

Odpowiedz
Pierwsza Bitwa o Śródziemie miała zadatki na wielki hit, a wyszła tylko dosyć średnia gierka Z tego co pamiętam najbardziej raziło mnie w niej skandalicznie mała ilość jednostek i nudna kampania. Poza tym brakowało jej tego czegoś co przyciąga do monitora.

Poprawiono jakoś te elementy ? Chętnie bym się dowiedział jak w kolejnej odsłonie twórcy poradzili sobie z tymi niedogodnościami

PS. No i ta cena... Stosunkowo dawno odbyła się premiera tej części, a nadal kosztuje 159,99 zł. Skandal rzekłbym.
Odpowiedz
Ja czytałem, że w dwójce pozbyli się większości innowacyjnych rzeczy z jedynki i zrobili po prostu klasycznego ładnego RTS'a.

W40K rządzi (nie licząc faktu, że nikt nie chcę ze mną grać )
Odpowiedz
Bitwa o Śródziemie 2 kosztuje 69.90 zł w empiku. Chcę powiedzieć, że napisałem o tym, że BoŚ2 od W40k lepsza nie jest tylko klimat LotR'a bardziej mi odpowiada, a to już sprawa gustu.

Odpowiedz
A czy naprawdę opłaca mi się ją kupić? Czytałem że to fajna gra.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Bitwa o Śródziemie 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...