[TESIII] Thanelen Velas

Jest taka misja że idzie sie do służki w posiadłości Hlaalo i ona mówi że ktoś zabija Ralena Hlaalo i podaj opis mordercy. No więc poszedłem do jakiegoś strażnika Hlaalu w Balmorze i on mówi że rysopis mordercy pasuje do Tanelena Velasa. No więc ide do niego, ale kiedy go zabije to straż mnie już nie lubi i musze zapłacić bodajże 1040 sztuk złota, czyli o 40 wiecej niż dostane za tą misje. Co więc musze zrobić żeby zabić Thanelena Velasa i nie wpaść w sidła straży?
Odpowiedz
ŚMIERĆ RALENA HLAALO (Balmora).
Zleceniodawca Zadania: ----------

Cel Zadania: Odnaleźć mordercę i wymierzyć sprawiedliwość

Opis Zadania: Mordercą Ralena jest Mroczny Elf z irokezem, stojący przy wejściu w 'Izbie Rajców'. Zadanie to łączy się z zadaniem 'Krwawa Łaźnia'. Nagrodę odbiera się w Dworze Hlaalu - jest nią 1000 sztuk złota. Zadanie to jest także zlecane przez przywódcę klanu Hlaalu w Balmorze. Ażeby dowiedzieć się, jak wyglądał morderca, należy zapytać o to służącą w dworze Hlaalo. Opisze nam ona zabójcę. Do domu dostaniemy się dzięki kluczowi otrzymanemu do przywódcy klanu, albo włamując się przez pierwsze piętro (jak kto nie ma odpowiedniej umiejętności Zabezpieczenia to niech lepiej wchodzi parterem). Po wypytaniu się w mieście o osobnika z opisu (niektórzy będą kierować podejrzenia na Argonianina Dziewięć- Palców. Nie należy jednak dać się zwieść), okaże się, że znajduje się on w 'Izbie Rajców' (Karczma znajdująca się po lewej stronie południowego wejścia do Balmory). Idziemy tam i zastępujemy nieefektywny wymiar sprawiedliwości (czytaj: zabijamy "irokeza").możesz to połaczyć:
LARRIUS VARRO OPOWIADA KRÓTKĄ HISTORIĘ (Balmora).
Zleceniodawca Zadania: Larrius Varro

Cel Zadania: Zlikwidowanie członków Cammona Tong

Opis Zadania: Kręcąc się po miecie Balmora dowiemy się, że dowódca Fortu Księżycowego - Larrius Varro - poszukuje naszej osoby do wykonania delikatnego zadania. W rozmowie z nim dowiemy się, że od lat walczy on ze skorumpowanym sędzią, który za łapówki wypuszcza przestępców. Nie mogąc nic zrobić sędziemu Larrius Varro chciałby zlikwidować przestępców aby nie mogli już płacić temu łapówek. Wie on jedynie, że należą oni do Commona Tong - miejscowego kryminalnego syndykatu . Aby dowiedzieć się kim oni są należy się udać do 'Gospody Przy Południowym Murze' w Balmorze. Dowiemy się od członków Gildii Złodziei (o ile sami do niej należymy), że jest ich pięciu i rezydują w budynku 'Izby Rajców'. Są to Vadusa Sathryon, Marasa Aren, Madrale Thirith, Sovor Trandrel, Thanelen Velas. Należy ich zabić, co nie będzie łatwe, ale jest możliwe. Dobrą taktyką jest zastawienie schodów jakim przyzwanym stworkiem. Dobrze jest także zawczasu rzucić czar Mark w Forcie Księżycowym i od razu po wykonaniu zadania się przeteleportować - by uniknąć zetknięcia ze strażami. Generał Varro oczyści Cię z wszelkich zarzutów. W nagrodę dostaniemy 'Pierścień Otoczenia'. oraz książkę 'Biografia Wilczej Królowej' (podnosi Retorykę).

Wystarczyło poszukać na stronkach...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Thanelen Velas - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...