[NWN2] Czwarta melodia

W Neverwinter, w dzielnicy Czarnystaw odbywa się konkurs bardów, aby wygrać należy powtórzyć za mistrzem Cainem 4 melodie, ale nie mogę sobie poradzić z czwartą. Jeżeli ktoś byłby tak dobry i napisał, które struny szarpnąć...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
35345271725

Ps. Możesz dodatkowo wysłać na trybunę Sanda by się trochę powygłupiał z rywala .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dziękuję bardzo. Wiesz może jeszcze, jaki dowcip jest najlepszy?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nie wiem czemu ale jak ją wpisuje to mi pisze, że się nie udalo.
Odpowiedz
A wogóle da sie go pokonać? Zawsze gdy zaczynam łapać coś w tych melodyjkach pisze mi, że zapomniał utworu.
Odpowiedz
Jaki masz poziom charyzmy, madrości i inteligencji? Zgaduje że przez jedno z tych nie możesz zapamiętać piosenki:P
Odpowiedz
Acha! Bo ja wojem gram, ale już i tak jestem w twierdzy Króla Cieni. Tak czy siak dzięki!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Czwarta melodia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...