[BGII] Spaczony Run

Mam problem w odbudowaniu ciała Kangaxxa. Mam już te ręce i nogi (lisz w ściekach) i teraz muszę pokonać druzynę 'Spaczony Run', żeby zdobyć resztę. Mój największy kłopoy polega na tym, że z owego pomieszczenia nie da się wyjść w razie kłopotów (wtedy nie byłoby problemów). O ile dobrze pamietam oprócz lisza jesta tam także Obserwator (z tym nie ma kłopotów, bo mamm tarczę Baldurana), Czarodziejka (dobrz czary ochronne), wampir (wysysa poziom) i chyba jeszcze jakaś złodziejka atakująć 'w plecy'. Może macie jakieś wzkazówki na temat tej batalii??

Odpowiedz
Przede wszystkim wszystkie czary pomocnicze typu przyspieszenie, jedność obronna, ochrona przed strachem, złem itp. Na lisza odpędzenie umarłych (jeśli kapłan ma wystarczająco duży poziom), ewentualnie woj z bronią z dużym umagicznieniem (przydałaby się ta wekiera, która jest bardzo skuteczna w walce z nieumarłymi). Oczywiście najpierw likwidacja postaci czarujących. Bitwę najlepiej zacząć od wstrzymania czasu przez czarodzieja (jeśli ma ten czar) i odwaleniu swojego. Przyda się też na pewno prawdziwe widzenie lub jakieś podobnie działające zaklęcie w celu zauważenia ukrywającej się złodziejki. A jeśli wszystko zawodzi, zawsze można spróbować Minsca z berserkerem lub naszego bohatera zmienionego w to Bhaalowe monstrum .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Po pierwsze źle trafiłeś, bo tu nie ma kosci Kangaxxa :]. One są w domku obok .

Po drugie moja taktyka walki ze spaczonymi runami. Na początku, jeszcze przd rozmową z liszem, weź złodzieja i w miejscu do którego się on teleportuje pozakładaj pułapki. Potem ustaw wojów blisko tego miejsca, a sam idź naprzód porozmawiać z liszem. Po rozmowie lisz się teleportuje, ale jeśli dobrze ustawiłeś pułapki to mocno go zranią, a nawet mogą zabić. Jeśli jednak przeżył to szybko go dobij drużyną. W tym momencie powinien do ciebie podbiec wojownik, więc ustaw drużynę z boku tego małego pomieszczenia tak by obserwator z większego pomieszczenia cię nie dostrzegł i go wykończ (woja). Teraz z postacią odporną na wyssanie poziomów zwab tutaj wampira i też go wykończ. Czarodziejka może cię zauważyć i rzuci zatrzymanie czasu, ale jeśli zrobisz to szybko to znikniesz jej z pola widzenia i nie zdąży rzucić kolejnego czaru (ma tylko jedno zatrzymanie). Teraz postacią z tarczą baldurana wybiegnij do większego pomieszczenia i zatłucz obserwatora. Zostanie tylko czarodziejka. Rzuci deszcz meteorytów, a potem zacznie przywoływać demona więc szybko ją dopadnij, magami zdejmij osłonki i wykończ wojami . W nagrodę dostaniesz laskę maga, najlepszą broń dla maga w grze.

Po trzecie nie ma tam rzadnego złodzieja.

Po czwarte, żeby uniknąć kolejnego pytania pt: "jak stąd wyjść?" to mówię, że musisz wziąść oko obserwatora, wrzucić do kadzi, a potem uzyć maszyny i tyle.

Powodzenia .

Słownika panie kolego używamy, jak mamy problemy z ortografią.
Odpowiedz
Skoro tamnie ma szczątków to trudno, ale za to dużo EXP i przedmioty, słyszałem, że czarodziejka ma najlepszy kostur w grze.

Odpowiedz
Właśnie ja się muszę po kostur wybrać...


Widzę porady tylko dla dużych drużyn, a coś dla samotnego czarownika na 14 - 15 poziomie?
Odpowiedz
Moja rada: Samemu tam nie wchodź xD

A Kostur Magów to absolutnie najlepszy kostur w grze, jak nie najlepsza broń w ogóle.
Odpowiedz
Enether:
Hm... To może wezmę jakieś BM jako mięsko armatnie
Odpowiedz
Najlepiej pięciu BN xD
Odpowiedz

Cytat

A Kostur Magów to absolutnie najlepszy kostur w grze, jak nie najlepsza broń w ogóle. happy.gif

Dokładnie. Choć ja przyznam, że tak najbardziej doceniałem Niewidzialność, którą daje. Moja drobniutka Aerie z ogromnej ilości HP nie słynie, a dzięki Kosturowi mogła się bezpiecznie przemieszczać. Bez problemu rzucałem czar i znów zakładałem Kostur z powrotem dając Niewidzialność. Ha! To jest to.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dla maga owszem całkiem niezły ale dla woja już niestety broń kiepawa;) a spaczony run jest prosty tylko nie wlazimy drużynką do drugiego pomieszczenia ,tylko zwabiamy po kolei wszystkich do tego gdzie się dostaliśmy i po kilku minutach koniec...ale samym magiem może być trudno na 15 poziomie..przydała by się tarcza baldurana na obserwatora i wekiera zniszczeń na lisza bo tak to będzie ciężkawo...
Odpowiedz
hehe wstyd sie przyznac ;D ale gdzie ta zlowroga druzynka sie znajduje? i co trzeba zrobic abyt sie do nich dobrac... ? ;D
Odpowiedz
W Dzielnicy Mostów, musisz udać się...... do miejsca oznaczonego numerkiem 9.

Otworzysz drzwi i bziuuum! Ujrzysz portal, z tego co mi wiadomo, aby tam wejść potrzebujesz Kamień Łotrzyków.

I tyla, baw się dobrze amigo.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
dzieki bardzo hah wiedzialem ze kamien lotrzykow gdzies potrzebny jest, i przez cala gre zbieralem hyhy a do tego pozniej mylilem domki ;p i wlazilem do numerku 1 ;D i sie dziwilem ze cos nie tak... jeszcze raz dzieki
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Spaczony Run - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...