[BGI] Saverok - wybrzeże mieczy, pytanie.

Witam , w opisie wybrzeża mieczy piszę, że gdy wrócę do saveroka, może być innym. Czy w dodatku został jakoś zmieniony ? I jak lepiej przejść dodatek, zabić saveroka w podstawowej wersji i wczytać wcześniejszy save, i odpalić dodatku, czy lepiej może przed walką odpalić wybrzeże mieczy. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedz
Po pierwsze - Sarevok, nie "Saverok" (dobrze, że nie "Seworak", jak to w jednym słynnym filmiku na YT było )

Po drugie po kilku przeczytaniach Twojego postu chyba rozumiem, o co Ci chodzi, ale na przyszłość pisz bardziej gramatycznie i przeczytaj to, co piszesz przed wysłaniem, bo wygląda to okropnie...

A teraz do rzeczy: Sarevok w podstawce i w grze wraz z dodatkiem OzWM różni się chyba statystykami, ale już nie pamiętam dokładnie, jak to wygląda (jak gdzieś znajdę info, to wrzucę). Ale przede wszystkim: czy masz zamiar przechodzić podstawkę i dopiero potem INSTALOWAĆ dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy? (wówczas będziesz pokonywał Sarcia dwa razy - raz w podstawce, i drugi raz po przejściu dodatku) - no i takie coś jest chyba możliwe tylko posiadając pierwsze wydanie gry, ewentualnie też to z eXtra Klasyki (samo BG1).

Jeśli już masz zainstalowane BG1 wraz z OzWM (albo masz wydanie Saga BG lub wydanie z jakiejś gazety o grach - tam BG1 automatycznie instaluje się wraz z dodatkiem), to Sarevok się niczym nie będzie różnił, obojętnie czy faktycznie przejdziesz misje z dodatku, czy nie - będzie taki, na jakiego zmienił go dodatek. I jeszcze jedno - jeśli już od początku masz zainstalowany dodatek, to misje z dodatku (jako że są one kompletnie dodatkowe, poza wątkiem głównym) rób przed pójściem do Podziemnego miasta i ostateczną walką z Sarevokiem - ta walka zawsze kończy grę i nie masz potem możliwości dalszego wykonywania jakichkolwiek misji.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Saverok - wybrzeże mieczy, pytanie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...