[FILM] Requiem Dla Snu

A dla mnie ten film nie był jakiś tam rewelacyjny. Ot patetyczna do granicy obrzydliwości historia. Fakt, kilka minut po obejrzeniu też byłam nim podjarana i wręcz zbulwersowana pierwszym komentarzem mojej Rudej (że zacytuję):

Cytat

bo mi sie w ogole nie podobal. te przyspieszone sekwencje byly jakies kiepskie, film mial za malo glebi, fabula kiepska, rezyseria masakryczna, zdjecia tragiczne


I teraz nawet bym się z nią zgodziła. W dodatku, jak zauważyła Mari - momentami był nielogiczny, tak jakby reżyser stwierdził, że film ma być jak najbardziej przejaskrawionym obrazem tego co dzieje się z ćpunami. Inaczej z ludźmi uzależnionymi. Bez względu na czyjś rozum i takie tam. Jakby narysował linię, poza którą nic się nie dzieje.
Motyw starszej pani i czerwonej sukienki był ciekawy, jednak również jak na moje zbyt płytki i prostoliniowy.
Odpowiedz
Sam dopiero zobaczyłem ten film tydzień temu, soundtrack, bardziej popularny niż sam film, obijał mi się o uszy od lat i w końcu tknęło mnie, że wypada zobaczyć co to za film. Początek dość zabawny, potem nieco mniej się działo, za to końcówka filmu bardzo mocna i o tyle o ile w połowie oglądania zacząłem myśleć, że Requiem zalicza się do filmów średnich, to tuż po jego obejrzeniu, zdanie zmieniłem radykalnie, zdecydowanie warto obejrzeć.

Odpowiedz
Film daje wiele do myślenia, uświadomił wielu Moich znajomych...
Pokazuje jak narkotyki zmieniają człowieka, jak kasa z nich płynąca wpływa na otoczenie wokoło Ciebie.
Odpowiedz
Pozdrawiam z roku 2021
Film wybitny oraz ponadczasowy
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Requiem Dla Snu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...