[TESIII] Dwemerowa Łamigłówka

Są to Komnaty Pustej Dłoni, ale radziłabym żebyś spróbował ją znaleźć tak jak już Ci poradzili. Sama obeszłam całe ruiny zanim zdecydowałam się wejść do tej komnaty, która w gruncie rzeczy jest prosta do znalezienia
Odpowiedz

Użytkownik Kaliousehio dnia sob, 16 gru 2006 - 20:27 napisał

Mam jeden taki problem z Dwemerową Łamigłówką. Wszędzie pisze, że jest w Komnatach Pustej Dłoni w Argkhandt. Ja wchodzę, szukam wszędzie- nie ma. Zaglądam do innych sal, np. Sali Płaczących Dzwonów- też nie ma. Jakby ktoś mógłby mi wyjaśnić, dlaczego tak jest i gdzie znależć Dwemerową Łamigłówkę, bardzo bym się ucieszył.

[post="51625"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Oki - daję wam mapkę:

Dwemerowalamigowka.jpg

Wchodzicie w miejscu niebieskiej strzałki, a następnie do "A" by znaleźć się w komnacie o numerze "3". Tam jest Boss Crito i tam na półce powinna leżeć ta Dwemerowa Łamigłówka
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
dwemerowa Łamigłówka znajduje się na półce w takiej kwadratowej sali. Najlepiej użyc widoku FPP bo z TPP nie widac
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
ej mam ta łamigłówke i jak ja wziasc pisze ze wazy chyba tam 10 a ja mam z 50 i niemoge podniesc jej o co chodzi piszcie na gg : 10916785
Odpowiedz
Jak wchodzisz do tych ruin, idz prosto i skrec w lewo po takich kamieniach. Zaatakuje Cie 2 zlodziei, zabij ich. Stan przodem do miejsca do wejścia. I to sa jak dobrze pamietam jakby 3 pietra. parter niewazny, 3 to platforma z wyjsciem z ruin, 2 cie interesuje. Obok jest sterta takich kamieni, po nich musisz wejsc na to "2 pietro". Wchodzisz w drzwi po lewej, rozwalasz zlodzieja. W tym pomieszczeniu jest duuuuzo skrzyn, wiekszosc pusta. Z lewej strony jest taka polka, m.in. z Dwemerowa Łamigłówka
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
ta komnata sie nie nazywa bo to jest w glownym pomieszczeniu. wchodzisz do tych ruin, schodzisz poschodkach na sam dol tam czekaja na ciebie dwaj opryszkowiea po ich prawej stronie jest przechylony kamien . wchodzis po nim na gore a po lewej stronie na kredensie albo w lezy lamiglowka;p mam nadzieje ze teraz juz zrozumiales;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik maniek dnia czwartek, 7 czerwca 2007, 11:18 napisał

taa ale nazwa komnaty tylko mi jest potrzebna (pisze bo jakos nie chce to co pisalem wskoczyc )

ale jak sie nazywa komnata z lamiglowa?



Nazywa się "komnata pustej dłoni". To jest zaraz po wejściu do ruin.

http://w888.wrzuta.pl...wa_lamiglowka. Link do obrazka
Odpowiedz
Jakby co to ten klucz co ten ziom z gildii daje otwiera marne zamki ok. 35. Też w tych dolnych ruinach nie jest nic za bardzo fajnego.
Odpowiedz
komnata z łamigłówą nazywa się komnata pustej dłoni.
Odpowiedz
Owszem, to jest komnata Pustej Dłoni, tyle że w tych ruinach są dwie takie komnaty. Gdy schodzisz w dół ruin, zaraz po wejściu można iść w prawo i lewo. Droga w lewo, tam zaatakują Cię dwie osoby oraz będą trzy drzwi do wyboru. Ów komnata jest piętro nad nimi. W komnacie zaatakuje Cię gość z toporem, a dwemerowa łamigłówka jest na najniższej półce. Dokładniej nie umiem
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Dwemerowa Łamigłówka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...